Smartwatch V8 - skatīties, aptieka, reālas viedokļi, nopirkt tagad, cena
žinios

Smartwatch V8 ā€“ skatÄ«ties, aptieka, reālas viedokļi, nopirkt tagad, cena

& nbsp;

Pirmie prototipi viedo rokas ierīcēm

parādījās ilgi pirms vecuma informācijas tehnoloģijas. Zinātniskās fantastikas rakstnieki pirmo reizi izvirzīja jautājumu par daudzfunkcionālas sīkrīkiem, kas iekārtots iedomājams pie laika funkcionalitāti.

operētājsistēmas Android release Wear pirms trim gadiem, ļāva mums realizēt gandrÄ«z visas fantāzijas uz dzÄ«vi, padarot tirgus sÄ«kas ierÄ«ces paplaÅ”inās katru dienu. Nezinu,

kā izvēlēties smart skatÄ«ties, kas atbilstu jÅ«su dzÄ«vesveidu? PalÄ«dzēt seÅ”i nozÄ«mÄ«gie noteikumi ir doti turpmāk.

Iegādes Smartwatch V8 mērķis

Neskatoties uz to, ka viedie pulksteņi satur gandrÄ«z visu nepiecieÅ”amo funkcionalitāti viedtālrunis, tie ir labākais nopirkt tikai noteiktu skaitu cilvēku. Pirms doÅ”anās uz elektronikas veikalu uzzināt par sevi, vai jums bÅ«s noderÄ«ga Å”o sÄ«krÄ«ku ir. Lai to izdarÄ«tu, ir pietiekami, tiesÄ«bas tagad, lai apskatÄ«t jÅ«su rokas. Ja jÅ«s mēdza darÄ«t ikdienā bez pulksteņa un neizjÅ«t bÅ«tisku nepiecieÅ”amÄ«bu, iegādāties smart skatÄ«ties nav ļoti labs darÄ«jums.

Vēl viens iemesls, lai apskatÄ«t valkājamās elektronikas var bÅ«t diagonāle viedtālrunis. Lielie phablets nav ļoti ērti ikdienas lietoÅ”anai un radÄ«t daudz nepatikÅ”anas ar nemainÄ«gu atbildot uz Å”o paziņojumu. Smart skatÄ«ties tiklÄ«dz es atrisinātu Å”o problēmu, aizstājot ekrāna tālrunÄ«. Pēc pirkuma nav nepiecieÅ”ams katru reizi izraut lielgabarÄ«ta telefonu no kabatas katru paziņojumu.

komplekts iezÄ«mes izsekoÅ”anai veselÄ«bu, ir ļoti noderÄ«gs iesācējiem sportistiem. Vairums modeļu pulkstenis var darboties kā fitnesa tracker, un treÅ”o personu pieteikumus komponÄ“Å”anai diētas un vingrojumu programmu, kas palÄ«dzēs jums radÄ«t fizisko formu pa labi.

Dizains un ergonomika Smartwatch V8

Pirms pāris gadsimtus, parasts pulkstenis ir attÄ«stÄ«jusies no vienkārÅ”as instruments, lai noteiktu laiku atseviŔķā stila elements katrai personai. Pareizs pārslēgu var uzsvērt statusu Ä«paÅ”nieks, un neatbilstoÅ”a spilgti siksna, savukārt, dos izskatu crankiness.

Tas pats attiecas arÄ« uz smart watches. Viņu pirmais modelis bija vairāk kā parasts fitnesa aproces ar uzlabotu funkcionalitāti. Tagad, tomēr, flagmanis ierÄ«ces ir praktiski neatŔķiras no dārgiem hronometri. To lielā mērā veicina elastÄ«bu dizainu par smart skatÄ«ties. Lielākā daļa no tām ir noņemami siksnas, kas var pārveidot krasi dizainu ierÄ«ci.

Spilgts piemērs ir Samsung Gear S3 (pilns pārskats saite). Viņu Ä·ermenis ir aprÄ«kots ar universālu kronÅ”teinu par milzÄ«gu klāstu siksnām. Izvēloties pareizo sloksnes ādas ar vienkārÅ”u

izsauktu perfekts ar melnu biznesa jaka un sportam ietilptu izturīgu spilgti siksniņu, kas izgatavoti no polimēru materiāliem, kas ir apvienota ar agresīviem rāmja konstrukcijas stundas.

Vēl viens svarÄ«gs faktors ir izmēri un svars no ierÄ«ces. Tā nedrÄ«kst nesa Ä«paÅ”nieks vai apgrÅ«tināt viņa kustÄ«bas. Paturiet prātā, ka, lai valkāt lielu dial ar Å”auru aprÄ«kots piedurknēm ir problemātiska. Tādējādi izvēlētā grupa nevajadzētu izraisÄ«t niezi vai saspiežot no ādas.

Jums arÄ« vajadzēs pievērst uzmanÄ«bu mitruma aizsardzÄ«bas stundām veidu. Tehniskās Ä«paŔības produkta jānorāda pakāpi Å«dens pretestÄ«bu, čaulas. Visbiežāk tas ir IP67, kas nozÄ«mē pilnÄ«gu aizsardzÄ«bu pret Ŕļakatām un putekļiem. Flagmanis modeļiem jau ir standarta IP68, kas ļauj nirt zem Å«dens uz pāris metriem. Ja jÅ«s darāt Å«dens sporta veidiem, izvēli

otro variantu nepiecieŔams.

Displejs Smartwatch V8

No ekrāna vairumā smart pulksteņi parametri nav daudz atŔķiras no parasto mobilo telefonu. Tie ir aprÄ«koti ar skārienjutÄ«gu LCD, OLED vai SuperAMOLED matricas ar augstu pikseļu blÄ«vumu. Informācija par Ŕādiem displejiem vienlÄ«dz labi ir redzams gan iekÅ”telpās un ārā.

citas izmaiņas apmierinātu TransflektÄ«vs matrica, kas prasa ārēju gaismas avotu ērtai darbam. VienkārÅ”i runājot, tie nav normāla sava apgaismojumu. Å ie pulksteņi nav piemērotas lomu universālo hronometru, bet tā var veiksmÄ«gi aizstāt fitnesa aproces. Sakarā Ä«patnÄ«bām ekrāna patēriņŔ akumulatora jaudu tādās ierÄ«cēs ir minimāla.

Fans Samsung iesaka pievērst uzmanību uz flagmaņa S3. Šeit ir AlwaysOn Display. Tas ļauj jums, lai parādītu laiku un pamatinformācija par pat ekrāna ir izslēgts. Tehnoloģija gandrīz nepatērē akumulatoru, kas ļauj pulksteni strādāt vairākas dienas.

funkcionalitāte Smartwatch V8

Liela daļa tirgus aizņem ierÄ«cēm uz Android platformas, attiecÄ«gi, operētājsistēma Android Wear ir viens no populārākajiem starp izstrādātājiem valkājamas elektroniku. Apple, Pebble un LG ir izstrādājuÅ”i savas Ä«paÅ”umtiesÄ«bu sistēmas savās ierÄ«cēs. Tas nozÄ«mē, ka Apple skatÄ«ties var

tikai strādāt ar iOS viedtālruņos vai planÅ”etdatoros. Tāpat jāapzinās fakts, ka daži modeļi hronometri nesavietojams ar novecojuŔām viedtālruņu summu RAM mazāk nekā 1,5 GB.

Savos iespējas mÅ«sdienu smart pulkstenis ir vairāk kā miniatÅ«ras viedtālruņiem. Tomēr tie joprojām ir nepiecieÅ”ams sinhronizēt ar tālruni, lai darbotos pareizi, jo uz ziņojumiem un zvaniem atbilde ir pamata funkcija SmartWatch.

SpēcÄ«gākās modifikācija funkciju balss vadÄ«ba. Lai aktivizētu konkrētu darbÄ«bu, ir pietiekami, lai lÅ«gt komandu. Tas ir ļoti ērti, vadot automaŔīnu. Pietiekami, lai atbildētu ar balsi personai uz otru galu dzirdēja savus vārdus. Ikdienas uzdevumi, lai atvieglotu virtuālo palÄ«gu Siri vai Google Now.

Smart skatÄ«ties, lai mazinātu cilvēka kontaktu ar ekrānā viedtālruņa. Tas nav nepiecieÅ”ams, lai saņemtu no kabatas ikreiz, kad vēlaties, lai pārslēgtu dziesmu atskaņotāju, vai arÄ« apskatÄ«t citu svarÄ«gu informāciju. Turklāt, pat Chrono ne vienmēr ir tieÅ”s kontakts ar ekrānu. Daudzi no viņiem atbalstÄ«tu kratot pateicoties integrēto žiroskopa pārvaldÄ«bu.

Vēl viena svarÄ«ga iezÄ«me ir GPS navigācija. AtraÅ”anās vieta sensors ir noderÄ«ga sportu (lai noteiktu attālumu, uz kuriem mācÄ«bu laikā), kā arÄ« attiecÄ«bā uz parasto orientēties nepazÄ«stamā apvidÅ«. Lai GPS var ietvert augstuma sensoriem, kas ierakstÄ«tu atraÅ”anās vietu attiecÄ«bā pret jÅ«ras lÄ«meņa.

Intelligent

izsekoÅ”ana rādÄ«tājiem sirdsdarbÄ«bas ātruma un spiediena ļauj gabals paÅ”reizējo veselÄ«bas stāvokli Ä«paÅ”nieka. Pamatojoties uz iegÅ«to datu pieteikuma stundās aprēķina optimālo lÄ«meni stresa uz Ä·ermeņa, laiku atmodas par strauji posmu miega un Ä“Å”anas paradumus.

Autonomiju Smartwatch V8

Bright augstas kvalitātes displejs, bezvadu sinhronizācijas un pārpilnÄ«bu sensoru prasa upurēt veidā autonomā darbu. Taču pat lielākā daļa ā€œizturÄ«gsā€ skatÄ«ties ar cauratstares displeju var nedarboties ar vienu akumulatora uzlādes ilgāk par 5-7 dienām. IerÄ«ce ar IPS matricu tiek novadÄ«ti gandrÄ«z divtik ātri. Vidēji tie bÅ«s maksas ik pēc divām dienām.

Akumulatora veiktspēja ir atkarÄ«ga no lietoÅ”anas stundām. Ar aktÄ«vo sportu, kas ietver darbÄ«bu visiem sensoriem jÅ«su ierÄ«ci, lai uzlādētu skatÄ«ties bÅ«s gandrÄ«z katru dienu. Mērens (lai pārbaudÄ«tu laiku, reaģēt uz paziņojumiem) ļaus akumulatoru stiept uz piecām dienām.

Cena Smartwatch V8

Viedo pulkstenis izmaksas var atŔķirties no dažiem desmitiem dolāru par lētu Ä·Ä«nieÅ”u modeli no Aliexpress lÄ«dz vairākiem tÅ«kstoÅ”iem dolāru firmas timepieces rotāti ar dārgmetāliem. Lai iegādātos optimālu ierÄ«ci ar labu attiecÄ«bu cena / kvalitāte ir labāk atlikt vismaz $ 200.

Ja izvēlaties budžeta kategoriju, ieskatieties Huami Amazfit Watch. Pulksteņi ir sportisks dizains un pamata funkciju kopumu. Ideāls kā pirmo modeli valkājamas elektroniku. No trūkumi var identificēt tikai zemas kvalitātes displejs, kas glares saulē, un izejvielas firmware.

Nākamais kandidāts ā€“ 2. Huawei Watch. Par 285 $ jÅ«s saņemsiet kvalitatÄ«vu AMOLED displejs, stilÄ«gu siksnu, kas tiek sinhronizēta ar Android + iOS. Tomēr Huawei Watch var bÅ«t ne vairāk kā vienu dienu bez uzlādÄ“Å”anas.

atsauksmi Huawei Watch:

Flagmanis segments nodroÅ”ina daudz plaŔāku izvēli. Å eit jÅ«s varat palikt Apple Watch 2, vai otrās paaudzes Moto 360. Abus modeļus var izmantot kā ikdienas stilÄ«gs palÄ«gu vai fitnesa tracker.

Vēl interesanti modeļi, jÅ«s varat redzēt mÅ«su kolekcijas: ā€œranga labākajiem smart pulksteņiem 2019ā€. Ja izvēlaties modeli jÅ«su bērnam, iesakām izlasÄ«t Å”o rakstu, ā€œWatch phone bērni GPS trackerā€

Å andors Lazovskis

Pārgājieni atkarÄ«gais, Shiba-inu cienÄ«tājs, audiofÄ«lu, Bauhaus ventilators un ekrāna printeris. IzgatavoÅ”anas pie sweet spot starp modernisma un programing atbildēt dizaina problēmas ar godÄ«giem risinājumiem. Es strādāju ar Fortune 500 uzņēmumiem un jaunizveidotiem

You may also like...