žinios

Silane Guard – šķidrā stikla, viedokļi, cena, kur nopirkt, aptieka, tas ir tā vērts?

Pateicoties zinātnes attīstību un intensīvu attīstībai autobūves nozarē, tehnologi ir radīta unikāla jaunu vielu – šķidrums silane stikla Guard. Ar mazāk nekā piecus gadus, pārklājums ir ieguvis kulta statusu. Produkts varēja novērtēt patērētāju gandrīz visā pasaulē.

Īpaša cena !!!. Noklikšķiniet un redzēt !!!

Produkts tiek izmantots, lai izveidotu aizsargslāni uz virsmas ķermeņa un pieder pie kategorijas divkomponentu kompozīciju. Pēc samaisīšanas materiāls netiek saglabāts. Tāpēc, ja ekspluatācijas laikā ir daudz risinājumu, jums ir nepieciešams, lai pielāgotu, pretējā gadījumā tas sacietē.

Tas pats produkts

Lietot silāns Guard šķidro stiklu vienīgi nolūkā krāsojamā virszemes komponentu ķermeņa. Produkts tiek piemērots jomās, kas neļauj putekļiem un tiešu ultravioleto starojumu. Pie zemām temperatūrām ir aizliegts izmantot maisījumu. Arī tad uzklāt dekoratīvo kosmētiku, jums vajadzētu veikt pārbaudes pieteikumu attiecībā uz nelielu platību.

Kas ir aizliegts pārklāj ar šķidrumu:

 • elementi, kas sastāv no plastmasas;
 • informācija cirsts par to, vai hroma;
 • buferis;
 • Gaburici, lukturi, gabarÄ«tlukturi, Windows un citi stikla izstrādājumi.

Ja šajā procesā, Wilson silāns Guard nejauši skāra vienu no šiem objektiem pēc iespējas ātrāk noslaukiet zonu tīru ar mitru drānu. Tīrot ieteicams izmantot šķiedru vai mīkstu sūkli.

Laikā, pabeigšanas pārklājumu ķermeņa nepieciešams tuvākajā nākotnē veikt pulēšanas automašīnu telpā, kur ir laba ventilācija, vai daudz Windows, kas var tikt atvērts ventilāciju. Atcerieties, ka ķīmiskā efekts rodas uzreiz pēc iepakojuma atvēršanas. Saglabājiet šķidro stiklu automašīnām WILLSON silane apsardzes atklātajā ir aizliegta. Pēc uzklāšanas, atlikumi netiek atkārtoti.

Ja pēc tam, izmantojot sastāvu pa kreisi, atkal tā netiek izmantota

Storage nosegts konteineri tiek ieteikts izmantot telpās, kur temperatūra nepārsniedz 40 ° C. Jums vajadzētu arī neļauj iesaldēšanu maisījuma. Lai izvairītos no noplūdes, jums vajadzētu saglabāt materiālu vertikālā stāvoklī un izvairīties no tiešas saules gaismas. Pēc tam, izmantojot visu sastāvu, trauku šķidruma silane stikla Guard tiek izmantots.

Kas ir šķidrais stikls silāns Guard

Materiāla kompozīcija ietver šādus komponentus:

 • polimēra komponentiem, kurus silane;
 • eļļas Å¡Ä·Ä«stoÅ¡os komponentus;
 • elements, kas veicina sacietēšanas.

Maksimālais darbmūžs produktu no izgatavošanas datuma, ir 5 gadi.

Kas ir iekļauts Wilson aizsargu:

 1. pudele ar šķidro stiklu automašīnas WILLSON silane Guard.
 2. sūkli aplikatoru, kas ir pieteikums slānis.
 3. Tur salvetes ir paredzēti, lai noslaucīt.
 4. Lai nodrošinātu, ka produkts nav nodarīts kaitējums ādai paketē ir aizsardzības lateksa cimdi.
 5. Arī obligātas instrukcijas sīki visas procedūras, ko var izdarīt ar materiālu.
 6. OL>

  Lietošanas instrukcija silane apsardzes

  Parasti pulēšana process automašīnas aizņem daudz laika, un pulēšanai rezultāts nevar attaisnot cerības. Pēc smidzināšanas produktu, tas ir nepieciešams, paātrinātā tempā, lai RUB šķidrumu virsmas organismā, kas prasa daudz pūļu.

  Īpaša cena !!!. Noklikšķiniet un redzēt !!!

  Attiecībā uz produktu Silangan, šis materiāls ir diezgan vienkārši. Te galvenais ievērot visus norādījumus ražotājam. Pirmkārt un galvenokārt, jums ir nepieciešams rūpīgi notīriet virsmu ķermeņa un ļaujiet tai nožūt.

  Kā ķermeni pēc pulēšanas stiklu

  Jāatzīmē, ka, lai sasniegtu vislabāko izskatu automašīnas pirms produkta uzklāšanas izmantot mākslīgo māla no paša ražotāja. Lietotāju atsauksmes par šķidrā stikla ar auto piešķirt ka izsmidzināšana šķidrumu ir ļoti ērti temperatūrā 25-30 ° C temperatūrā, un bez tiešas iedarbības ultravioleto gaismu. Tādos apstākļos, maisījums sasniedz mīkstu konsistenci un sacietē tik ātri.

  Viena komponenta sastāvu ieteicams nekavējoties jāpiemēro uz visu ķermeni, un atsevišķi – vispirms ir spārni, tad durvis, motora pārsegs un visbeidzot jumta. Tāpēc ir iespējams, lai izvairītos no neērtībām procesā, pēdējo posmu pulēšana.

  Soli pa solim silāns Guard

  1. Valkāt aizsargājošo aprīkojumu un cimdus.
  2. Uzmanīgi RUB ar sausu auduma drāniņu bez virsmas, kas ir paredzēts, lai rīkotos.
  3. Sagatavot aplikatoru, tad tām piemēro monolītu slāni materiāla. Nelietojiet taupīt uz produktu, pārklājums ir iemācīties nodot bez spraugām.
  4. OL>

   Ir svarīgi pievērst uzmanību sejas aplikatoru, viens no tiem ir pelēkā krāsā, otrais balts. Tā ir klāta ar pirmo pusi.

   1. Tālāk, RUB šķidro stikla ķermeni. Padarīt mīkstas kustības bez spēcīga spiediena. Ir svarīgi, lai noslaucīt visu virsmu.
   2. Pēc izveide aizsargātu ķermeņa, jums vajadzētu gaidīt apmēram 7-10 minūtes, lai slānis ir pilnīgi izžuvuši. Kad virsma iegūst baltu, nedaudz blāvi krāsas, jūs varat doties uz nākamo posmu.
   3. Shine un dzirkstošais efekts tiek dota uz transportlīdzekļa, noslaukot pārklāta virsma silāns Guard (silane), īpašā audums, kas nāk ar šķidrumu.
   4. OL>
    Īpaša cena !!!. Noklikšķiniet un redzēt !!!

    Viena pakete silāns Guard šķidrā stikla būs pietiekami 3-4 pieteikumus par modeli vidēja izmēra sedans. Pēc pulēšanas nav ieteicams veikt bezkontaktu tīrīšanu līdz vienai nedēļai. ir nepieciešams šis periods, lai nodrošinātu to, ka slānis ir ieguvis vēlamo blīvumu un droši fiksēts uz automašīnas virsmas.

    Ja pilnībā atbilst visiem noteiktajiem lietošanas pamācībā par Wilson šķidrā stikla noteikumiem, produkts regulāri kalpos 1 gads vai 22 motora.

    Pārklājums ir dirt-, ūdens – un netīrumi atgrūdoša efekts

    Jāatzīmē, ka aizsargkārta materiāls var piemērot, lai viens tajā pašā vietā vairākas reizes, lai iegūtu daudzslāņu struktūru. Bieži vien ražotāji šādiem produktiem apgalvo, ka nākamais slānis var vai nevar dot rezultātu vai kaitēt iepriekšējo. Ar šķidrā stikla silāns Guard viss pilnīgi nepareizi, pārklājums spēj uzlabot aizsardzības līmeni un ietekmi mirdzēt.

    Veidojot daudzpakāpju aizsardzību jātur uz laika intervālā pēc piemērošanas katrā slānī. Nepieciešamais laiks pilnīgu izārstēt. Starp pirmo un otro intervāls jābūt vismaz 12 stundas, starp 3-4 -. 24 un tā tālāk

    Priekšrocības un trūkumi šķidrums silane stikla apsardzes

    Liquid glass silāns Guard ir daudzi pozitīvi aspekti, svarīgākās priekšrocības lietotājiem, ir šādi:

    1. Ekonomisks patēriņš. Viena pudele 95 ml pietiek piemērot 3-4 slāņi uz atsevišķiem pasažieru transportlīdzekļiem.
    2. Produkts, papildus aizsardzības funkciju, bet kalpo ūdens atgrūdošs, kas novērš koroziju.
    3. Šķidrums ir viegli piemērot, ir fiksēts un veido vienotu, monolītu slāni, pat ja tā ir jāpiemēro 5 reizes.
    4. Salīdzinājumā ar tiem pašiem materiāliem, šķidrā stikla silāns apsardze ir vidējo vērtību …., kad cena citiem produktiem līdz ….
    5. OL>

     lietotāji arī norādīja nepilnības, kas piemīt pulēšanas:

     1. Atverot pudeli, ir nepieciešams, lai izmantotu visu daļu, jo tas ātri kļūst nelietojams.
     2. Ir iespējams apstrādāt auto svaigā gaisā, tad putekļi ir grūti panākt labu rezultātu. Tikai slēgtā telpā, mašīna izskatās ideāli.
     3. Produkts nav pārstāvēta brīvā tirdzniecībā, bet pieejami secībā tiešsaistes veikalu kosmētiku. Pārdod viņiem EUROPEN izplatītājiem Ķīnas mājas Aliexpress un privāto mediatoru.
     4. OL>

Å andors Lazovskis

Pārgājieni atkarīgais, Shiba-inu cienītājs, audiofīlu, Bauhaus ventilators un ekrāna printeris. Izgatavošanas pie sweet spot starp modernisma un programing atbildēt dizaina problēmas ar godīgiem risinājumiem. Es strādāju ar Fortune 500 uzņēmumiem un jaunizveidotiem

You may also like...