Lapas sponsorē politika

Lapas atzinÄ«gi vērtē to, ka patēriņa preču uzņēmumiem ir bÅ«tiska ietekme pār patērētāju veselÄ«bai. No vietnes sponsorÄ“Å”ana nāk kā reklāmas, kas ļauj vietnes, lai sniegtu saviem lasÄ«tājiem ar informatÄ«vo un atbilstoÅ”u saturu bez maksas.

Site koncentrējas tikai nodroÅ”inot to sponsori, ar iespēju pārdot savus produktus un pakalpojumus patērētājiem.

TÄ«kla mērÄ·is ir radÄ«t platformu, kas lasÄ«tāji var izmantot, lai dotu sevi. SponsorÄ“Å”anas politika ļauj tÄ«klu turpināt augt un paplaÅ”ināties. Konstatēja, tÄ«mekļa vietnē izglÄ«tÄ«bas satura izglÄ«to lasÄ«tājus ļaujot veikt apzinātu veselÄ«bas un dzÄ«ves izvēli.

Portāla runā par dažādām tēmām, tostarp fiziskās aktivitātes, veselÄ«gu uzturu, droŔību un novērÅ”anu, un labsajÅ«tai. TÄ«kls nodroÅ”ina arÄ« savu lasÄ«tāju ar padomiem par to, kā panākt labi sabalansētu un veselÄ«gu dzÄ«vesveidu.

vietnes mērķiem

TÄ«kla mērÄ·is ir uzlabot veselÄ«bu lasÄ«tājiem no visas pasaules, nodroÅ”inot tos ar izglÄ«tojoÅ”u saturu veselÄ«bu.
Lapas ir vērsta uz izveidojot droÅ”us un piemērotus materiālus un instrumentus uz veselÄ«bu. IzglÄ«tÄ«bas saturs ir balstÄ«ts uz faktiem, neseno pētnieciskajā darbā, un veselÄ«bas statistika.
TÄ«kls arÄ« pievērÅ”as nosÅ«tot saviem lasÄ«tājiem pozitÄ«vas veselÄ«bas ziņojumus.

redakcionālo politiku un satura attīstību

Saskaņā ar tīkla politiku, saturs ir uzrakstīts, un pārskata tās kvalificētajiem redaktori jebkurā laikā.

Affiliate kompensācija atklāŔana

Informācijas izpauÅ”anas attiecas uz tÄ«kla mājas lapā, ieskaitot, bet neaprobežojoties ar mobilo, gan tieÅ”saistes versijas vietā tÄ«mekļa vietnēs. Informācijas izpauÅ”anas ir paredzēts, lai palÄ«dzētu atklāt, ka tÄ«kla finansiālās attiecÄ«bas ar tās filiālēm, sponsoriem, reklāmdevēju un citām treÅ”ajām pusēm, kas parādās mājas lapā.

Daži raksti par mājas lapā ir saistÄ«ti ar noteiktiem pakalpojumiem un resursiem, kas vērstas uz ēku un veicināt zÄ«molu un produktus. TÄ«kls pieder atseviŔķiem izvēlētiem saistÄ«tajām programmām. Tas padara komisijas kad lasÄ«tājs izvēlas iegādāties caur sniegtajiem filiāli saites. Site pilnÄ«bā atklāj savas attiecÄ«bas ar reklāmdevējiem un nomierināt lasÄ«tājus, ka jebkurÅ” finansiāls stimuls nav ietekmēt to, kas ir publicēts par produktu vai pakalpojumu.

Filiāle Puses var mainÄ«ties jebkurā brÄ«dÄ« Site uzskata par vajadzÄ«giem. LasÄ«tāji var nosÅ«tÄ«t jautājumus, komentārus, vai problēmas ar personāla vietnē, izmantojot tieÅ”saistes veidlapu. Lietotāji var arÄ« uzdot jautājumus, pirms veikt pirkumu, izmantojot filiāli saites sniegtajiem tÄ«mekļa vietnē.

LasÄ«tāji tiek ieteikts neizmantot sniegto tÄ«mekļa vietnē kā aizstājējs profesionālu medicÄ«nisko palÄ«dzÄ«bu un ārstÄ“Å”anu par jebkuru veselÄ«bas stāvokļa informāciju. Ietverto tÄ«mekļa vietnē informāciju nedrÄ«kst izmantot, lai diagnosticētu vai ārstētu jebkādu medicÄ«nisko stāvokli, nekonsultējoties ar kvalificētu medicÄ«nas eksperts.ā€