žinios

Handy Heater – viedokļi, cena, kur nopirkt, aptieka, tas ir tā vērts?

Lielgabarīta Heater Handy Heater ir telpa Heater, kas saistīti tieši ar izeju uz sienas, neaizņem daudz vietas. Bet viņš ir tik efektīva, un kā tas sasilda telpā, ka tā pārvalda pat ļoti aukstā istaba sasilt līdz nepieciešamajai temperatūrai, lai padarītu tos ērti būt.

Lai izmantotu pārnēsājamo sildītāju, pietiekami, lai pārvērst to par sienas kontaktligzdas un sākt korekciju termoregulatoru. Termostats kontrolieris ļauj īstenot kontrolētu temperatūru un ventilatora ar diviem ātrumiem var būt atbildīgs par gaisa cirkulāciju, lai jūsu istabā, kā silts un tajā pašā laikā ļoti mājīgs.

Kompaktais ierīci, ko sauc Handy Heater ļauj īsā laika posmā, lai aizpildītu telpu ar siltu atmosfēru. Hendi var būt sarežģīta, lai parasto kontaktligzdai. Teploventilyatory Handy Heater ir termostats un ventilators ar diviem ātrumiem. Pateicoties termostatu uz vadības paneļa šīs elektriskās ierīces var uzturēt vajadzīgajā temperatūrā ar nepieciešamo pakāpi, un ventilators var pielāgot komfortablu gaisa cirkulāciju telpā.

Pārskats par elektriskā sildītāja Handy Heater

Jūs nevēlaties, lai ļautu elektriskās ierīces, lai izvairītos maksāt mēneša beigām rēķinus? Pateicoties centrālapkuri telpas nav pietiekami apsildāmi?

pagātne liela un tajā pašā laikā rijīgo sildītāji – var pasūtīt oficiālajā tīmekļa vietnē ražotāja ierīces Handy Heater, kas mūsdienās ir diezgan efektīvs termo-keramikas ierīce ļoti kompaktā korpusā, palīdzot iesildīties visu ģimenes locekļiem.

Vai esat iepazinušies ar ziemas problēmas mājās?

Portable izmērs Heater attiecībā uz visu room Rovus var pieslēgt tieši pie izplūdes caurules, un telpa tas aizņem vismaz. Taču tās jauda ir pietiekama, lai apsildītu telpas līdz 20m2, un tur jūs atradīsiet siltu un komfortablu atmosfēru.

 1. Vienkārši prasa tapām. Handy Heater strādā bez kopīgas vadu un neaizņem vietu uz grīdas segumu. Jūs varat pārvērst to jebkurā maiņstrāvas kontaktligzdas un pievienojiet pogu. Un uzreiz sākas apkures telpa.
 2. nepieciešams koriģēt laiku darbu. Pateicoties taimeris jūs varat precīzi veikt vadības darbības laiks, un ventilators ar diviem ātrumiem, var būt atbildīgs par gaisa cirkulāciju jūsu istaba bija ļoti silts un tajā pašā laikā mājīgu.
 3. silts visu veidu telpu, gan mājās un darba vietā. Ar pavisam nelielu Heater jūs viegli varat iesildīties kā milzīgs dzīvojamo istabu un guļamistabu telpā. Jūs varat viegli silts un vannas istabas. Šeit bērni prasa īpašu siltumu un tad nākt palīgā šo mazo sildītāju.
 4. OL>

  Daudzi īpašnieki garāžu arī gribētu šo sildītāju siltumu jūsu garāžas telpu. Biroju ēkās jums var būt arī pamanījuši, ka bieži vien izmanto šos mazos sildītājus.

  Šī ierīce ir ne tikai raksturīga efektivitāte, bet arī maksimālu drošību.

  Visi neērtības lielgabarīta un aukstā sildītājiem pagātnē tagad H4>

  Šis Heater ir novatorisks veids, kā padarīt darbu. Ierīces Rovus jūs varat pārvērst jebkuru elektrisko kontaktligzdu. Tā iekļaujas ceļu snugly pie sienas, šī iemesla dēļ, jums nav nepieciešams, lai paklupt vai baidīties no norīkojuma. Ērti pogu ON / OFF ļauj savienot un atvienot ierīci, nospiežot kopējos pogas. Kad ieslēgta jums var uzņemt digitālās ekrāna temperatūru, crablouse ar ierobežojumu 15-32 grādiem, jautājiet milzīgs vai mazs, rotācijas ventilatora ātrums un instruments var darīt visu ko citu. Kluss un neuzbāzīgs veids, viņš būs silts istabu nepieciešamajā temperatūrā. Ja ir nepieciešamība, ko var ieprogrammēt uz ierīces automātiskā režīmā ir izslēgts.

  galvenās priekšrocības ierīces

  Aplūkosim galvenās priekšrocības parasto sildītāju:

  1. Var pieslēgt tieši kontaktligzdai – nav viens vads
  2. Set komfortablu temperatūru diapazonā no 15 līdz 32 grādiem.
  3. Timer programmēšanai (12 stundas).
  4. Ar LED ekrānu.
  5. Ir vairāki ātrumi ventilatoram.
  6. Varat paņemt līdzi braukt.
  7. Maza izmēra, var ietaupīt vietu.
  8. OL>

   Bez tam, tas tiešām ir ekonomiska, jo tas var patērēt ļoti maz elektrības, ja lietot to katru diena-kas ir, var izmaksāt dažus centus.

   raksturojums sildītāju Handy Heater

   Aplūkosim pamatīpašības sildītāja:

 • Korpusam ir izgatavots no karstumizturÄ«ga plastmasas
 • Saistbā ar termo fani
 • keramikas Heater detail
 • IerÄ«cei ir jaudu 370 W
 • Pieejams aizsardzÄ«ba pret pārkarÅ¡anu
 • Sprieguma sasniedz 240V
 • Control ir iespējams no ekrāna
 • Ir iespēja temperatÅ«ras regulēšanas
 • Ir arÄ« taimeris
 • Pieejama lietotāja vairākiem izmantoÅ¡anas veidiem

Kā jūs varat redzēt īpašības tas pirms nav daudz, bet, salīdzinot ar līdzīgām ierīcēm, tas ir kompakts izmērs, spēja apsildītu lielas telpas un tā tālāk.

Ko tas sastāv Handy Heater?

Papildus visām šīm priekšrocībām, šī ierīce Handy Heater ir šādi:

 1. drošu sildīšana daļa no keramikas atdzesēts plastmasas korpusu;
 2. Ekonomisks, var patērēt elektroenerģiju ikdienas lietošanai.
 3. Pateicoties saviem kompaktajiem izmēriem, ierīce var būt jebkurā telpā, pat nelielu stūrī dzīvokļa vai biroja;
 4. Automātiska veida darbība ir pieejama;
 5. Ierīci var pievienot tieši pie rozetes;
 6. Ir vairāki ātrumi regulēšana;
 7. Portable izmēru, augstas kapacitātes, kluss un tajā pašā laikā ir ļoti droša.
 8. OL>

  Kur nopirkt Handy Heater

  Ja jūs nolemjat iegādāties šo portatīvo sildītāju, tad iesaka jums izdarīt izvēli, no oficiālā mājas ražotāja. Tur jūs varat atrast galvenās priekšrocības un īpatnības šī daudzpusīgā un daudzfunkcionālas ierīces. Jūs būsiet pārsteigti par iespējām šīs elektriskās ierīces.

  & nbsp;

Å andors Lazovskis

Pārgājieni atkarīgais, Shiba-inu cienītājs, audiofīlu, Bauhaus ventilators un ekrāna printeris. Izgatavošanas pie sweet spot starp modernisma un programing atbildēt dizaina problēmas ar godīgiem risinājumiem. Es strādāju ar Fortune 500 uzņēmumiem un jaunizveidotiem

You may also like...