žinios

Fish XXL – viedokļi, un cena, kur nopirkt

Vēlaties stabilu lomu šajā ziemā? Tad ieteiktu Zivju XXL aktivētājs iekost. Tas ir jauns, unikāls un 100% efektīva ēsma dažādu zivju. Es nevaru pateikt jums to, ko Avid zvejnieks, bet dažreiz man patīk sēdēt uz sals, gaidot lielo laupījumu. Parasti izmanto vienkāršu ēsma – metinātas graudus ar anīsa pilienus. Līdz noteiktam laikam, man bija visu sakārto, bet nesen man bija saruna ar pašu mīļāko ziemas zveju. Uzzināja no viņa, ka mana metode ir novecojusi un ieteica zivju XXL ēsma citām sugām ir daudz vājāka, nekā šis. Taču ir viens iebildums – pasūtījums ir nepieciešams internetā, tas ir labāk par oficiālajā tīmekļa vietnē (ir oriģināls). Vispār, es nopirku šo rīku un zinu laimīgs. Tagad mazliet runāt par to ar pārskatīšanu.

Feature Fish XXL

Es rūpīgi pētīta informāciju par produktu, un pirms ganāmpulka, zivis XXL viedokļi rūpīgi tīrīja tīklā. Visi, kas ir mēģinājuši šo pielikumu lepojās krāšņs nozveju. Kā ir norādījis ražotājs uz iepakojuma, noķert ar šo ekskluzīvo aktivators jums būs: vairāk, lielāks, ātrāk. Pārliecinieties, ka viss ir labi, bet tas ir arī vieta ar lielu potenciālu, un gribasspēks celties agri no rīta.

Zivju XXL aerosols aktivators ziemas zvejai nāk maza ērtā pudeli 30ml, bet patēriņš ir diezgan ekonomisks. Krāsa vai aktīvās vielas bagāto brūnas, ideāls pārredzamiem, ledus ūdeņos un kautrīgi zivīm, kas dod priekšroku ēsmas tumšāku toni. Bieza konsistence produkta nodrošina ilgstošu pievilcīga zivju efektu, piesaistot pat lielas zivis no attālumos. Šī ēsma ir pārliecināts, baudīt zivis, vai tas ir mierīga, piesardzīgs vai plēsoņa.

Formula ir droši un visvairāk līdzsvarotu:

 • Elephant ķiploki ir laba karpu plauži, līdakas, karpu.
 • kaferis kaļķi -., Piemēram, rauda, ​​līnis
 • Kaņepju eļļa -. Novērtēs plicis, CONV
 • Proteīna kalmārs lures asari, sami, vēdzeles, ROTAN.

Par darbības Zivju XXL princips

Zivis XXL aktivētājs koduma ir ātri un garantēta, jo ir rūpīgi izstrādāti eksperti. Zinātnieki un zvejnieku profesionāļi bija trīs gadi, lai atrastu daudzpusīga, ērtu un perfektu aromātisku kombināciju zivīm. Unikālo ēsmas intensīva ietekme uz ožas orgāns turpmāko ražošanu. Aromātiskās vielas, ja izšķīdināts ūdenī, parādās gļotādu un tādējādi ietekmē nervu galiem. Tādējādi, zivju hurtling pret tevi uz āķa.

Papildus produkta īpašības:

 1. Dod iespēju vairoties ierasto lomu: 3!
 2. Perfect maisījums smaržu uz dažādu zivju.
 3. Doing tikai 5 minūšu attālumā no miegaino zivis aktīvas.
 4. Perfect ziemai.
 5. akti ledainajā ūdenī.
 6. OL>

  Kā lietot zivju XXL

  Zivju XXL aerosols aktivators ziemas zvejas lietošanai viegli, galvenais šeit ir atrast labu vietu, un mosties agri. Par ēsmas piestāvēs viss, kas parasti tiek izmantoti, labi iet, pat maize. Catch mierīgu zivju izmantojot ēsmu ārstēšanas kursa 2-4 reizes, un viltīgs, kautrīgi ir apkaisa pārtiku 7-8 reizes. Kad nozvejotas 2-3 lietas, jūs varat atkārtot procedūru.

  Parasti koduma sākas pēc 10 minūtēm. Starp citu, jūs varētu vēlēties, lai caurums plašāks, jo pastāv liela varbūtība, ražošanas lielas zivis. Un vēl – rūpes par ziemas zvejai, atcerieties šo

  !

  Cieņa Fish XXL

  Es esmu tik priecīgs es atklāju Zivju XXL. Lure citas sugas pat mēģināt negribu, jo 100% pārliecināti par to. Tagad zvejniecība dod man vēl lielāku baudu nekā iepriekš. Aerosols ir liels, tāpēc es ieteiktu, un tai ir šādas priekšrocības:

 • veiksmīgi pārbaudīta dažādās rezervuāros.
 • Compact, ergonomisks izmērs no pudeles.
 • Garšu universāls un liela ietekme uz visām zivju sugām.
 • Ērta līdz garšas dažādām sprauslām.
 • Aktīvais pat pēc ēšanas, tramīgs zivju.
 • Pieņemama cena un augsta kvalitāte.

No speciālista atzinums

Volodymyr Rybak ar pieredzi pareizi un veiksmīgi zivīm nav tik viegli, jo tas jums ir nepieciešams, veiksmi, nojauta, un skaņas iekārtas, kopumā daudziem faktoriem. Bet šodien, labs loms var iepriecināt ne tikai pieredzējis zvejnieks un iesācējiem. Svarīgi, izmantojiet Zivju XXL, atsauksmes par šo aerosols ir ēsma bez izņēmuma, pozitīva, aktivētājs strādā kā vajadzētu, būtiski palielinot lomu un paplašinot iespēju ziemas zveju.

Šandors Lazovskis

Pārgājieni atkarīgais, Shiba-inu cienītājs, audiofīlu, Bauhaus ventilators un ekrāna printeris. Izgatavošanas pie sweet spot starp modernisma un programing atbildēt dizaina problēmas ar godīgiem risinājumiem. Es strādāju ar Fortune 500 uzņēmumiem un jaunizveidotiem

You may also like...