žinios

Ems Trainer ā€“ viedokļi, cena, kur nopirkt, nopirkt tagad, jostas

Mana grÅ«tniecÄ«ba noritēja ar komplikācijām, ko es pavadÄ«ju vairākas nedēļas slimnÄ«cas gultā. Tā rezultātā, pēc piedzimÅ”anas mans svars bija daudz lielāks nekā parasti skaitlis. Es jākonsultējas ar ārstu, veido ēdienkarti noderÄ«gas ne augstu kaloriju pārtikas produktiem, un par gadu, bija iespēja atgriezties savu Ä·ermeni, lai normāli. Bet Ŕādas svārstÄ«bas nav labākais ietekme uz ādu: tā ir zaudējusi tonusu un elastÄ«bu. Lai labotu situāciju man palÄ«dzēja zonas EMS-treneris.

IerÄ«cē es uzzināju no drauga, ko mēs atbilst rotaļlaukumā. Viņa man pastāstÄ«ja par desmitiem maŔīnu, parādÄ«ja fotoattēlu un aizņēmuÅ”ies uz vienu dienu, lai es varētu mēģināt to darbÄ«bā. Pirms pagrieziena uz desmiti maŔīnu es devos uz oficiālo mājas EMS-treneris un lasÄ«t par principa. Pārliecināti par droŔības ierÄ«ces un lasot viedokli citiem, man lika to paÅ”u.

Kas bija sūtījumu Emsas-trenera

Atpakots pasÅ«tÄ«jumu, es redzēju lodziņu, kas bija trÄ«s pozÄ«cijas. Lielākais no tiem, kas tieÅ”i jostas EMS-treneris, ir sava veida ziedu, kodols, kas ir elektroniska mehānisms, un seÅ”as ziedlapiņas atkārtot anatomiskās iezÄ«mes presē. Pat divi paÅ”a muskuļu stimulators, lÄ«dzinās burtu V, apakŔā, kas ir aprÄ«kota ar pogu ar elektroniku. Å Ä«s ierÄ«ces var bÅ«t piestiprinātas pie augÅ”delmā, augÅ”stilbā, gurniem.

es ņēma jostu un sapratu, ka bāze ir silikons. Tā ir plakana, mÄ«ksts un izturÄ«gs, un tāpēc ir ideāli piemērots ražoÅ”anai Ŕādām ierÄ«cēm.

Uz iekŔējai virsmai ziedlapiņām novietoti elektrodus, kas saistÄ«ti ar mehānisma palaist elektrisko lādiņu un ilguma noteikÅ”anu un darba intensitāti. Elektrodi ir pārklāti ar ļoti plānas gel plates, droÅ”i piestiprināts un izplata impulsus pa virsmu.

Man patika, ka tas stingri pielīp pie ādas un ir diezgan plakana. Šī iemesla dēļ tas var būt paslēpta zem apģērba, un nevis, lai reklamētu citiem. Bet, no otras puses, EMS-treneris nav kauns parādīt cilvēkiem. Galu galā, tas ir stilīgs melnā un dzeltenā dizainu, kas izskatās dārgi un iespaidīgi.

Lai saprastu Å”o mehānismu arÄ« nebija grÅ«ti, palÄ«dzēja atzinumus. Pilsētas centrā ir apaļas pogas, ieskaitot ierÄ«ci. Labais un kreisais nepiekrist pogas ir trÄ«sstÅ«ra. Viņiem ir nepiecieÅ”ams, lai pārslēgtos jaudu. AugÅ”pusē iedegties numuriem no 1 lÄ«dz 4, kas atbilst stiprumu elektrisko impulsu. Man nav nepiecieÅ”ams, lai izveidotu muskuļus, lai stick ar pirmajām divām programmām. Bet pat Å”ajā režīmā es jutu kontrakcijas un relaksācijas muskuļus.

Sporta treneri arÄ« norāda uz efektivitāti un droŔību Å”ajā muskuļu stimulators. Dodiet piemēru par eksperta atzinumu:

Strādājot ar ierīci, es sāku mācības.

Kā mainīt manu ķermeni ar EMS-Trainer

Pirms ikdienas apmācību, es devos uz forumu, lai uzzinātu par EMS-autobusu parastiem cilvēkiem. Diemžēl, negatīvi atzinumi bija arī ..

Vairums viedokļi par forumu bija pozitÄ«va. Sievietes runāja par zaudēt svaru un atbrÄ«vojoties no celulÄ«ta, un vÄ«rieÅ”i par stiprināŔanu preses un pieaugumu muskuļu apjoma uz rokām un kājām. Daudzi no viņiem apstiprināja savus komentārus fotogrāfijas pirms un pēc iegādes EMS-treneri.

Es gaidÄ«ju, kamēr bērns ir aizmidzis, ērti valkāt augÅ”as un pārlasÄ«ju lietoÅ”anas pamācÄ«bu. Å Ä« procedÅ«ra nebija sarežģīta.

 1. es rubbed vēdera ar antiseptisku Ŕķīdumu, lai attaukot ādu.
 2. Tālāk, es atnesa uz reģionā preses jostas un piespiež ziedlapiņas nelielā viņiem pievienoties.
 3. Tad es noklikŔķinājis uz apaļas pogas, ieslēdzot desmitiem maŔīnu, un nodot režīmu uz vienotÄ«bu.
 4. OL>

  EMS-instruktors sāka dot vāju elektrisko signālu. Saskaņā ar savu rÄ«cÄ«bu vēdera muskuļiem ritmiski samazinājās un atviegloti. Sākumā tas bija biedējoÅ”i, bet pēc dažiem mirkļiem es saņēmu pār manu bailes un koncentrējas uz sajÅ«tām. Es pamanÄ«ju, ka Ä·ermenis sāka noplÅ«de jauku karstu vilni.

  Tas ir saistīts ar darba visām vēdera muskuļiem, pat dziļākais. Pēc 20 minūtēm es izslēgts EMS-trenažieris, ņēma to nost un rubbed gēla ieliktni.

  Nākamreiz es pie virsbÅ«ves visu trÄ«s Velcro: par presi un gurniem vietā celulÄ«tu. ekspluatācijas laikā, EMS-treneris man bija darÄ«t manu darbus vai vienkārÅ”i izmantot. Neliela apsārtumu un siltuma sajÅ«ta liecina uzlabota asinsriti un paātrinātu vielmaiņu, kuru dēļ āda savelkas, kļūst gluda un elastÄ«ga.

  Kā nopirkt oriģinālo EMS-trenažieris

  Å odien jÅ«s varat iegādāties dažādas elektroniskas stimulatori muskuļu nostiprināŔanai. Tomēr es ieteiktu iegÅ«t testē cilvēkus un sportistus EMS-treneris. Pērkot kvalitātes ierÄ«ci, varat ilgu laiku, lai izmantotu visas funkcijas, proti:

 • stiprina muskuļus jebkurā Ä·ermeņa daļā;
 • , lai samazinātu slodzi uz mugurkaulu;
 • , lai samazinātu biezumu taukaudos;
 • atbrÄ«voties no striju un celulÄ«ta uz ādas;
 • atjaunot toni pēc piespiedu gultas režīms.

oficiālajā lapā EMS-treneris es redzēju kvalitātes sertifikātu un lasīt par liela mēroga pētījumiem. Viņi apmeklēja dažādu vecumu cilvēkiem un izdomāt veidu.

Pēc vidēji 30 pieejas ar EMS-treneris ieguvis sekojoÅ”us rezultātus:

 • samazinot vidukļa izmērs ir 9-10 cm;
 • samazināŔana augÅ”stilba apkārtmērs ir 5-6 cm;
 • kopējā svara zudumu no 4-5 kg.

lapas apakŔā apraksta kārtÄ«bu reÄ£istrācijas gabala. Es rÄ«kojās saskaņā ar izsniegto anketu norādÄ«jumiem, viņi norādÄ«ja uz tālruni adresi pastā un samaksājis stimulants tikai pēc pārbaudes atbilstÄ«bu deklarētajām Ä«paŔībām. Vēl viena svarÄ«ga iezÄ«me pasÅ«tot no oficiālā vietne ir stingra ievēroÅ”ana konfidencialitātes politiku. Es, protams, nav kauns par manu treniņu, bet es gribētu, lai izvairÄ«tos no nevajadzÄ«giem jautājumiem. Es izlasÄ«ju par Å”o citos atzinumos.

Tagad apmācÄ«bu sesijas, izmantojot siksnas EMS-treneri kļuva par manu parasti lieta. IerÄ«ce ir droÅ”i piestiprināta pie Ä·ermeņa, neredzams zem apģērba, neliedz man pārvietoties un saliekt dažādos virzienos. Pirmais patÄ«kama pārmaiņa es pamanÄ«ju pēc dažām dienām. Āda ir stingrāka, un strijas nobālēja un kļuva gluda. DrÄ«z prieku pamanÄ«ju, ka mana parastās drēbes ir pārāk liels. Es esmu mazliet skapis jauninājums, un tagad ir ļoti apmierināts ar savu atspulgu spogulÄ«. Es ceru, ka mans pārskats bÅ«s noderÄ«ga.

Å andors Lazovskis

Pārgājieni atkarÄ«gais, Shiba-inu cienÄ«tājs, audiofÄ«lu, Bauhaus ventilators un ekrāna printeris. IzgatavoÅ”anas pie sweet spot starp modernisma un programing atbildēt dizaina problēmas ar godÄ«giem risinājumiem. Es strādāju ar Fortune 500 uzņēmumiem un jaunizveidotiem

You may also like...