žinios

Electricity Saving Box ā€“ viedokļi un cenas, pirkt tagad, kur nopirkt

Nesen tirgÅ« parādÄ«jās neparasts elektriskās ierÄ«ces ElektroenerÄ£ijas taupÄ«Å”anas Box. Tās nosaukums tulkojumā uz angļu valodu kā ā€œEkonomiska elektroenerÄ£ijas.ā€ Å Ä« ierÄ«ce tiek pārdota interneta veikalos par pievilcÄ«gu cenu. Piedāvājums nespēj palikt vienaldzÄ«ga pret daudziem patērētājiem, kuri vēlas, , lai samazinātu izmaksas par elektroenerÄ£iju bez pielikumiem.

ÄŖpaÅ”a cena !!!. NoklikŔķiniet un redzēt !!!

No mājas reklamējuÅ”i ierÄ«ci, jÅ«s varat atrast detalizētu informāciju par ekonomisks, shēmu pieslēguma, efektivitāti izmantoÅ”anas un principu darbÄ«bas. Ir pat atbilstÄ«bas sertifikātu. Cilvēki atstāt veida atsauksmes par darbu. Ir pierādÄ«jumi, ka ir vairākas ierÄ«ces, kas darbojas lÄ«dzÄ«gā veidā. Tie ir gandrÄ«z neiespējami atrast parastajiem veikaliem.

Aizdomas, lietojot maŔīnas Elektroenerģijas taupīŔanas Box

Ražotājs ekonomikas elektrÄ«bas solÄ«jumus apgriezt sprieguma svārstÄ«bas , jo reaktÄ«vās jaudas kompensācijas. Tas, savukārt, vajadzētu samazināt komunālo pakalpojumu izmaksas un palielina kalpoÅ”anas laiku sadzÄ«ves tehniku. Lai sāktu izmantot ierÄ«ci, vienkārÅ”i ievietojiet to ligzdā un nospiediet uz tā ar jaudas atslēgu.

Å is ekonomiku izmantoÅ”ana nepārkāpj noteikumus elektroenerÄ£ijas piegādi, jo ierÄ«ce ieslēdzas stingri pēc vietējā metru. Saskaņā ar paziņojumiem par ražotāju un patērētāju, ierÄ«ce ir ietaupÄ«t lÄ«dz pat 33 procentiem enerÄ£iju. Tas viss izklausās ļoti vilinoÅ”i, tomēr, saprast labāk , lai saprastu, ekonomisks enerÄ£ijas ElektroenerÄ£ijas taupÄ«Å”anas Box ir ŔķirÅ”anās vai patiesÄ«ba.

Ar detalizētāku pētÄ«juma atrastas divas iespējamās zÄ«mi ŔķirÅ”anās. Pirmais ir saistÄ«ts ar spēcÄ«gu traucējumiem par cenu ekonomisku enerÄ£iju. Piemēram, vienā no tieÅ”saistes veikalu, ir 700 ā€¦. ArÄ« atrastas paraugus un 208, un 1600 ā€¦ kas izskatās un strādā gandrÄ«z tāds pats. IepriekÅ” minētais arguments neļauj Å”aubÄ«ties, ka tas ir viens un tas pats produkts, tikai pārdod par dažādām cenām un ar atŔķirÄ«gu kvalitāti.

Otrā zÄ«me sliktas kvalitātes, ka ražotājs un izcelsmes valsts ierÄ«ces paliek nezināms . Tas mulsina daudz piegādātājiem. Par jebkuru atbilstoÅ”u informāciju par uzņēmuma-ražotāja produkta trÅ«kums arÄ« rada nopietnas Å”aubas par to, cik patiesÄ«bā viņas solÄ«jumiem.

Par darbības ekonomikas princips Elektroenerģijas taupīŔanas Box

Saskaņā ar tehnisko aprakstu, lai veicinātu mājas lapā, ekonomisks sniedz pārveidi reaktÄ«vo komponentu strāvas aktÄ«vajā, samazinātu iejaukÅ”anos un sprieguma pārspriegumu, tā stabilizācija, un rezultātā zemāks patēriņŔ enerÄ£ijas. Pasē arÄ« Ä«paŔības ierÄ«ces:

  • spriegums ā€“ 90-250 V;
  • strāva frekvence ā€“ 50 lÄ«dz 60 Hz;
  • maksimālā slodze lÄ«dz 15 kW.

Pēdējā kharkteristika Ŕķiet aizdomÄ«gs, jo ierÄ«ce nav izejas, kas savieno citus patērētājus. Daži Å”o ierīču izplatÄ«tāji apgalvo, ka viņiem ir arÄ« iespējams noteiktu fāzes nobÄ«des starp spriegumu un strāvu.

Detalizētāks novērtējums darbÄ«bas ierÄ«ces no viedokļa fizikas likumiem var pieŔķirt tikai, pamatojoties uz precÄ«ziem mērÄ«jumiem. Daži pircēji atturÄ«ga visiem Å”iem apgalvojumiem un Ä«paŔībām. Daudzi no viņiem neinteresē visās Å”ajās niansēs.

iekŔējā konstrukcija ierÄ«ces ElektroenerÄ£ijas taupÄ«Å”anas Box

Reklāmas materiāli par izskatu armatÅ«ras. Ja neatkarÄ«ga autopsijas ekonomikas un jautri, nevis sarežģītu elektroniku atrasts pietiekami vienkārÅ”s elektriskā ķēde:

  • Lai secinājumus ieejas plug savienots slēdzis, aizsargājoÅ”i droÅ”inātāju, Varistor, ugunsdzÄ“Å”anas dzesinātāju (tilpums ā€“ 5 UF) un diožu tiltu;
  • Å is detaļām saistÄ«bā divas parastas LED un pulsāciju izlÄ«dzināŔanas kondensators (ar jaudu 1000 UF).

mīts vai patiesība Elektroenerģijas taupīŔanas Box

Šāda kārtÄ«ba ir vairāk kā parasts lukturÄ«tim vai nakts gaismu, nevis kompensatora reaktÄ«vās jaudas. TieÅ”i Ŕī iemesla dēļ ierÄ«cei nebÅ«s spējÄ«gi saglabāt jebkuru enerÄ£iju. Gluži pretēji, elektroenerÄ£ijas patēriņŔ ir pati ierÄ«ce jebkurā gadÄ«jumā nav vienāds ar nulli. Visi Å”ie fakti atstāt nekādu Å”aubu, ka ekonomiski ā€“ Ä«sta ŔķirÅ”anos un citu triks no scammers

.

Pircējs maksā noteiktu summu iegādāties ierÄ«ci, taču saskaras ar trÅ«kumu efektu. Jo ElektroenerÄ£ijas taupÄ«Å”anas Box ir tukÅ”a, kas dod ne enerÄ£ijas ietaupÄ«jumu, un var spēlēt tikai lomu dekoratÄ«vo gaismas avotu. Visi solÄ«jumi ražotāja tikai cēla vēlme naudas par patērētājiem. Tas nav ieteicams iegādāties ierÄ«ci, kas aprakstÄ«ta, jo visi izdevumi tiks pilnÄ«bā iznÄ«cināti.

Å andors Lazovskis

Pārgājieni atkarÄ«gais, Shiba-inu cienÄ«tājs, audiofÄ«lu, Bauhaus ventilators un ekrāna printeris. IzgatavoÅ”anas pie sweet spot starp modernisma un programing atbildēt dizaina problēmas ar godÄ«giem risinājumiem. Es strādāju ar Fortune 500 uzņēmumiem un jaunizveidotiem

You may also like...