Electricity Saving Box – viedokļi un cenas, pirkt tagad, kur nopirkt

[Total:    Average: /5]

Nesen tirgū parādījās neparasts elektriskās ierīces Elektroenerģijas taupīšanas Box. Tās nosaukums tulkojumā uz angļu valodu kā “Ekonomiska elektroenerģijas.” Šī ierīce tiek pārdota interneta veikalos par pievilcīgu cenu. Piedāvājums nespēj palikt vienaldzīga pret daudziem patērētājiem, kuri vēlas, , lai samazinātu izmaksas par elektroenerģiju bez pielikumiem.

Īpaša cena !!!. Noklikšķiniet un redzēt !!!

No mājas reklamējuši ierīci, jūs varat atrast detalizētu informāciju par ekonomisks, shēmu pieslēguma, efektivitāti izmantošanas un principu darbības. Ir pat atbilstības sertifikātu. Cilvēki atstāt veida atsauksmes par darbu. Ir pierādījumi, ka ir vairākas ierīces, kas darbojas līdzīgā veidā. Tie ir gandrīz neiespējami atrast parastajiem veikaliem.

Aizdomas, lietojot mašīnas Elektroenerģijas taupīšanas Box

Ražotājs ekonomikas elektrības solījumus apgriezt sprieguma svārstības , jo reaktīvās jaudas kompensācijas. Tas, savukārt, vajadzētu samazināt komunālo pakalpojumu izmaksas un palielina kalpošanas laiku sadzīves tehniku. Lai sāktu izmantot ierīci, vienkārši ievietojiet to ligzdā un nospiediet uz tā ar jaudas atslēgu.

Šis ekonomiku izmantošana nepārkāpj noteikumus elektroenerģijas piegādi, jo ierīce ieslēdzas stingri pēc vietējā metru. Saskaņā ar paziņojumiem par ražotāju un patērētāju, ierīce ir ietaupīt līdz pat 33 procentiem enerģiju. Tas viss izklausās ļoti vilinoši, tomēr, saprast labāk , lai saprastu, ekonomisks enerģijas Elektroenerģijas taupīšanas Box ir šķiršanās vai patiesība.

Ar detalizētāku pētījuma atrastas divas iespējamās zīmi šķiršanās. Pirmais ir saistīts ar spēcīgu traucējumiem par cenu ekonomisku enerģiju. Piemēram, vienā no tiešsaistes veikalu, ir 700 …. Arī atrastas paraugus un 208, un 1600 … kas izskatās un strādā gandrīz tāds pats. Iepriekš minētais arguments neļauj šaubīties, ka tas ir viens un tas pats produkts, tikai pārdod par dažādām cenām un ar atšķirīgu kvalitāti.

Otrā zīme sliktas kvalitātes, ka ražotājs un izcelsmes valsts ierīces paliek nezināms . Tas mulsina daudz piegādātājiem. Par jebkuru atbilstošu informāciju par uzņēmuma-ražotāja produkta trūkums arī rada nopietnas šaubas par to, cik patiesībā viņas solījumiem.

Par darbības ekonomikas princips Elektroenerģijas taupīšanas Box

Saskaņā ar tehnisko aprakstu, lai veicinātu mājas lapā, ekonomisks sniedz pārveidi reaktīvo komponentu strāvas aktīvajā, samazinātu iejaukšanos un sprieguma pārspriegumu, tā stabilizācija, un rezultātā zemāks patēriņš enerģijas. Pasē arī īpašības ierīces:

  • spriegums – 90-250 V;
  • strāva frekvence – 50 līdz 60 Hz;
  • maksimālā slodze līdz 15 kW.

Pēdējā kharkteristika šķiet aizdomīgs, jo ierīce nav izejas, kas savieno citus patērētājus. Daži šo ierīču izplatītāji apgalvo, ka viņiem ir arī iespējams noteiktu fāzes nobīdes starp spriegumu un strāvu.

Detalizētāks novērtējums darbības ierīces no viedokļa fizikas likumiem var piešķirt tikai, pamatojoties uz precīziem mērījumiem. Daži pircēji atturīga visiem šiem apgalvojumiem un īpašībām. Daudzi no viņiem neinteresē visās šajās niansēs.

iekšējā konstrukcija ierīces Elektroenerģijas taupīšanas Box

Reklāmas materiāli par izskatu armatūras. Ja neatkarīga autopsijas ekonomikas un jautri, nevis sarežģītu elektroniku atrasts pietiekami vienkāršs elektriskā ķēde:

  • Lai secinājumus ieejas plug savienots slēdzis, aizsargājoši drošinātāju, Varistor, ugunsdzēšanas dzesinātāju (tilpums – 5 UF) un diožu tiltu;
  • Šis detaļām saistībā divas parastas LED un pulsāciju izlīdzināšanas kondensators (ar jaudu 1000 UF).

mīts vai patiesība Elektroenerģijas taupīšanas Box

Šāda kārtība ir vairāk kā parasts lukturītim vai nakts gaismu, nevis kompensatora reaktīvās jaudas. Tieši šī iemesla dēļ ierīcei nebūs spējīgi saglabāt jebkuru enerģiju. Gluži pretēji, elektroenerģijas patēriņš ir pati ierīce jebkurā gadījumā nav vienāds ar nulli. Visi šie fakti atstāt nekādu šaubu, ka ekonomiski – īsta šķiršanos un citu triks no scammers

.

Pircējs maksā noteiktu summu iegādāties ierīci, taču saskaras ar trūkumu efektu. Jo Elektroenerģijas taupīšanas Box ir tukša, kas dod ne enerģijas ietaupījumu, un var spēlēt tikai lomu dekoratīvo gaismas avotu. Visi solījumi ražotāja tikai cēla vēlme naudas par patērētājiem. Tas nav ieteicams iegādāties ierīci, kas aprakstīta, jo visi izdevumi tiks pilnībā iznīcināti.

About Šandors Lazovskis 383 Articles
Pārgājieni atkarīgais, Shiba-inu cienītājs, audiofīlu, Bauhaus ventilators un ekrāna printeris. Izgatavošanas pie sweet spot starp modernisma un programing atbildēt dizaina problēmas ar godīgiem risinājumiem. Es strādāju ar Fortune 500 uzņēmumiem un jaunizveidotiem