Electricity Saving Box – viedokļi, komentāri, cena, kur nopirkt

[Total:    Average: /5]

Īpaša cena !!!. Noklikšķiniet un redzēt !!!

Par ikviens nav noslēpums, ka katru gadu elektrības cena pieaug, neatkarīgi no iedzīvotāju labklājībai. Tas jo īpaši attiecas uz uzņēmējiem, kuri ar visiem pieejamiem līdzekļiem cenšas ietaupīt naudu, jo elektroenerģijas izmaksas komerciāliem organizācijām, ir daudz lielāks nekā iedzīvotājiem. Tāpēc pieprasījums pēc enerģijas taupīšanas ierīces pēdējos gados pārsniedz piedāvājumu. Un viens no populārākajiem ekonomiski uz NVS valstu tirgiem tiek uzskatīta Elektroenerģijas taupīšanas Box. Bet kā pamatota iegādājoties šo ierīci?

Projekta apraksts Elektroenerģijas taupīšanas Box

Mēs analizējam veiktspēju Elektroenerģijas taupīšanas Box, sniedz norādījumus par to, kā padarīt economizer ar savām rokām, un ņems vērā arī atsauksmes no klientiem un profesionāļiem. Nav izslēgts, ka iepriekš minētā ekonomiskā enerģija var būt banāla šķiršanas izgudrojuma izkrāpšanu.

Pārlūkot Elektroenerģijas taupīšanas Box

ekonomiska elektrība Elektroenerģijas taupīšanas Box ir kompakts izmērs ierīce 120х70х40 mm un svēršanas 125 grami. Darbojas no standarta barošanas avota dzīvojamo vai ražošanas telpās.

Šajā gadījumā ražotājs economizer valstīm, ka viens instruments ar rezervi, var būt pietiekami, lai pilnībā aprīkots ar elektropreces dzīvokli vai māju ar platību ne vairāk kā 100 m2 ar maksimālo gaisa mitrums ir 85%. Ti, vannas istabā, pirts, netālu no atklātiem ūdens avotiem, lai darbotos Elektroenerģijas taupīšanas Box nav ieteicams.

Par darbības Elektroenerģijas taupīšanas Box princips

Tāpat kā lielākā daļa ierīču, kuru galvenais mērķis ir samazināt izmaksas, kas saistītas ar elektroenerģijas patēriņu mājās, ekonomisks enerģijas Elektroenerģijas taupīšanas Box darbojas no 220V kontaktligzdas kā elementāru Converter.

Citiem vārdiem sakot, pieņemot ar fizikas likumiem, mūsu noieta ir divu veidu enerģijas: aktīvās un reaktīvās. Pirmais ir paredzēts, lai nodrošinātu efektivitāti, ierīcēm, otrais patērē veidošanos elektromagnētisko lauku, starp citām lietām, kas ir kaitīgi cilvēkiem. Tātad skaitītājs šos divu veidu enerģijas vienlaicīgi, tādējādi neapgrūtinot mums tērēt bezjēdzīgi kilovatu. Un Elektroenerģijas taupīšanas Box atrisina šo problēmu, pārveidojot zaudējumus nesošās strūklu elektroenerģijas aktīvs.

Kā viņi saka, viss ģeniālais – ir vienkārši! Vissvarīgākais, nav nopirkt viltotas un saņemt šķiršanos, tāpēc meklēt ekonomiski tikai oficiālajā mājas lapā:

Priekšrocības pār konkurentiem Elektroenerģijas taupīšanas Box

Zems enerģijas Elektroenerģijas taupīšanas Box veiksmīgi apvieno virkni priekšrocību, kuru vidū Jāizceļ

 • Vienkārša lietošana: vienkārši savienot ierīci ar strāvas avotu, tad tas darbosies pilnīgi automātiskā režīmā;
 • absolūtais likumība: economizer neietekmē veiktspēju skaitītāja;
 • paplašināšana darbmūža sadzīves tehniku;
 • samazinot līmeni elektromagnētisko starojumu, kas ir kaitīga ietekme uz dzīviem organismiem;
 • visbeidzot, atmaksāšanās periods ierīces nepārsniedz divus mēnešus.

Programmas Elektroenerģijas taupīšanas Box

Tomēr viedokļi EUROPEN uzņēmēju, electromanometer ideāls universālām pieteikumiem: biroju ēkas, veikali, ēdināšanas iestādēs, fitnesa centros, skaistumkopšanas salonos, garāžām, un citiem uzņēmumiem, kur elektroenerģijas izmaksas ir viens no galvenajiem iemesliem pieaugumu izmaksas. Galu galā, ar pienācīgu uzturēšanu, Elektroenerģijas taupīšanas Box, jūs varat ietaupīt 25% līdz 50% no komunālo pakalpojumu rēķinus.

cena ierīces

Lai ierobežotu sevi no mahinācijas blēži un uz to neattiecas uz tiešu šķiršanās, nopirkt ekonomisks enerģijas Elektroenerģijas taupīšanas Box vienīgi oficiālajā mājas lapā:

Kā padarīt Elektroenerģijas taupīšanas Box ar savām rokām?

Lai sāktu ar to, ka savāc Elektroenerģijas taupīšanas Box mājās par nepieredzējušiem lietotājiem nav tik vienkārši. Tāpēc, mēs sniegsim jums divus norādījumus par to, kā padarīt līdzīgu ierīci, vai nu ar rokām, vai ar palīdzību palīdzības no ārpuses. Abos gadījumos gatavā produkta cena būs vairākas reizes mazāks, salīdzinot ar summu, kas man lūgt pārdevējiem sākotnējā ierīci.

Instruction No. 1

Īpaša cena !!!. Noklikšķiniet un redzēt !!!

1. Ja jums ir prasmes, lai radītu elektrisko sistēmu un pieredzē ar lodāmurs, tad izmantojiet modelis:

kur:
FU – drošinātājs, 5A;
C1 – kondensators uz 400V;
C2 – kondensators 25V;
C3 – kondensators 1,3 V;
D1-D4 diode tilts ;.
λ – gaismas diodes, kas ir saistīti caur ierobežojošo rezistoru

2. Savāktā maksa var iestatīt piemērotā izmēra apvalka vecā PSU.

Aprēķinātās komponentu izmaksas – 200-300 ….

Instruction No. 2

 1. Saglabāt iepriekš screenshot sauc “Scheme Elektroenerģijas taupīšanas Box” datorā.
 2. Take izdrukāto attēlu kapteinim specializētu veikalu un pasūtīt savu elektrisko lādiņu saskaņā ar savu piemēru.
 3. Ievietot gatavo produktu, ja strāvas padeves, kas ir izmēru jums ir nepieciešams.
 4. OL>
  Īpaša cena !!!. Noklikšķiniet un redzēt !!!

  kopējās izmaksas sastāvdaļu kopā ar pakalpojumiem kvalificētu 800-1000 RUB tas ir tā vērts, lai jums. Mēs iesakām nevis tērēt laiku un pasūtīt ierīci ražotāja mājas lapā:

  viedoklis PowerSaver Elektroenerģijas taupīšanas Box Elektroenerģija: šķiršanās vai tas tiešām darbojas

  ?

  Speciālisti

  Valeriy Artemov – Elektrik (Samara)

  Kad man bija nopirkt Elektroenerģijas taupīšanas lodziņu, lai apmierinātu viņu profesionālo ziņkāri. Izrādījās, ka economizer galā ar tās pilnvarotas funkcijas: lai samazinātu elektroenerģijas patēriņu, pārveidojot reaktīvo enerģiju aktīvs. Tagad es daru šāda veida ierīci un nopelnīt naudu.

  Eugene Žuka izpilddirektors celtniecības firmas (Podoļska)

  Pēdējā laikā lielākā daļa no mūsu klientiem, jautājiet mums uzstādīt elektromehānisko procesā celtniecības un remonta darbus pēc noklusējuma. Protams, mums bieži nākas reaģēt uz tirgus vajadzībām, tāpēc mēs rūpīgi pētīta pašlaik pieejamos paraugus. Labākais ierīci no viedokļa kvalitāti un produktivitāti, bija Elektroenerģijas taupīšanas Box. Plus, tas ir likumīgi, ko var teikt par saviem konkurentiem.

  Kopumā: 1 mēneša darbības economizer divās priekšmetos mūsu objektu – trīs istabu dzīvokļiem, kas ir mājvieta kopā 8 cilvēkiem, ietaupījumi bija tieši 3 758 RUB. In vidēji 1 879 RUB par dzīves telpai.

  Aleksejs Kosenko – skolotāja fizikas (Volgograd)

  Zems enerģijas Elektroenerģijas taupīšanas Box – diezgan pienācīgas ierīce, kas efektīvi novērš enerģijas pieplūdumu un samazina par enerģiju, kad zudumu pretestības. Tomēr man ir šaubas par to, kāda taupīšanas rezultātiem, kas deklarē ražotāju ierīces. Es nesaku, ka tas bija šķiršanās, bet ne 50%, nevar uzskatīt. Praksē jūs saņemsiet aptuveni 35%, un dažos gadījumos 40%. Tomēr, lai naudu! – perfektu rezultātu

  Klientu viedokļi Elektroenerģijas taupīšanas Box

  Dmitry Pereverzev – Es strādāju kā vadītājs vienā no Dalīta centriem kapitāla. Uzņēmums noturēties virs ūdens, tas bija nepieciešams diezgan dump sākumā. Bet darboties ar zaudējumiem, pat pirmo reizi, mēs varētu to atļauties. Tāpēc man bija jāatrod netradicionālas metodes un līdzekļus izmaksu optimizāciju. Tas ir, faktiski, noveda mūs Elektroenerģijas taupīšanas Box.

  Pros:

  Pēc sešiem mēnešiem, 4 no izmantotās ierīces par 370 m2, izglāba mūs apmēram 50 tūkstoši …., neskatoties uz to, ka to kopējā vērtība sasniedza aptuveni 6. Tādējādi, tiklīdz ir investējusi enerģijas taupīšanas tehnoloģija ir ne vairāk kā …., par gadu, jums būs iespēja samazināt izmaksas par elektroenerģiju, ko tik daudz kā 100 tūkstoši ….

  Cons:

  ekonomiska Elektroenerģija enerģijas taupīšanas Box pilnībā attaisno savu nosaukumu, bet tas ir viens trūkums – tīklam pieslēgta ierīce brazenly ieņem otro spraugu ligzdā. Ti likt blakus tējkanna joprojām notiek, bet gan par to, strāvas padevi no printera vai atjaunošanai no klēpjdatora var aizmirst. Tas ir iemesls, kāpēc es ieteiktu iegūt USB centrmezglu.

  Jeļena Zavgorodniy –

  Mūsu ģimene dzīvo vecajā paneļu mājā, kur elektroinstalācijas nav mainījies kopš 1970. gada faktiski pērk Elektroenerģijas taupīšanas Box drīzāk bija saistīts ne ietaupīt un normalizēšanai tīklā. Ja agri ieslēgtu veļas mašīnu kopā ar tējkannu nebija iespējams, tagad problēma ir atrisināta. Ka spriegums nokrītas pagātnē, un izmaksas mājoklim un komunālajiem pakalpojumiem samazinājās par 20%.

  Olga Nesterenko – (Sankt-Pēterburga)

  Patiesība ir tāda, ka no jaukto viedokļu tiešsaistē ilgu laiku šaubījās: vai, lai iegūtu mani Elektroenerģijas taupīšanas Box vai atlikt pirkumu nākotnē. Uz ilgu laiku, bet mana pacietība nav pietiekami, un es beidzot nolēmu. I pasūtīts ierīci, oficiālajā ražotāja mājas lapā, vadītāji bija pieklājīgi un profesionāli gudriem cilvēkiem. Zvaniet uz minēto numuru notika attālā konsultācijas. Jautāts par kadrus dzīves telpu un iekārtu skaits. Galu galā, teica viena ierīce ar pietiekami. Kopumā pakalpojumu visaugstākajā līmenī!

  Izmantot ekonomisks ilgāk nekā divas nedēļas, tad rēķini vēl nav pienācis, bet spuldzes ir daudz košākas Shine, un jo ātrāk katlu, lai apsildītu ūdeni.

  Secinājums Elektroenerģijas taupīšanas Box

  Izanalizējot ekspertu viedokļi un atsauksmes no klientiem, jums vajadzētu minēt to, ka neviena šķiršanās šeit un nesmird. Elektroenerģijas taupīšanas Box tiešām darbojas, atstājot ārpus darba armiju interneta skeptiķiem.

  Bez tam, ja jūs joprojām šaubas efektivitāti economizer, tad mēģiniet izmantot tos Saksa atlaidi oficiālajā mājas lapā:

About Šandors Lazovskis 383 Articles
Pārgājieni atkarīgais, Shiba-inu cienītājs, audiofīlu, Bauhaus ventilators un ekrāna printeris. Izgatavošanas pie sweet spot starp modernisma un programing atbildēt dizaina problēmas ar godīgiem risinājumiem. Es strādāju ar Fortune 500 uzņēmumiem un jaunizveidotiem