žinios

Electricity Saving Box ā€“ viedokļi, komentāri, cena, kur nopirkt

ÄŖpaÅ”a cena !!!. NoklikŔķiniet un redzēt !!!

Par ikviens nav noslēpums, ka katru gadu elektrÄ«bas cena pieaug, neatkarÄ«gi no iedzÄ«votāju labklājÄ«bai. Tas jo Ä«paÅ”i attiecas uz uzņēmējiem, kuri ar visiem pieejamiem lÄ«dzekļiem cenÅ”as ietaupÄ«t naudu, jo elektroenerÄ£ijas izmaksas komerciāliem organizācijām, ir daudz lielāks nekā iedzÄ«votājiem. Tāpēc pieprasÄ«jums pēc enerÄ£ijas taupÄ«Å”anas ierÄ«ces pēdējos gados pārsniedz piedāvājumu. Un viens no populārākajiem ekonomiski uz NVS valstu tirgiem tiek uzskatÄ«ta ElektroenerÄ£ijas taupÄ«Å”anas Box. Bet kā pamatota iegādājoties Å”o ierÄ«ci?

Projekta apraksts Elektroenerģijas taupīŔanas Box

Mēs analizējam veiktspēju ElektroenerÄ£ijas taupÄ«Å”anas Box, sniedz norādÄ«jumus par to, kā padarÄ«t economizer ar savām rokām, un ņems vērā arÄ« atsauksmes no klientiem un profesionāļiem. Nav izslēgts, ka iepriekÅ” minētā ekonomiskā enerÄ£ija var bÅ«t banāla ŔķirÅ”anas izgudrojuma izkrāpÅ”anu.

Pārlūkot Elektroenerģijas taupīŔanas Box

ekonomiska elektrÄ«ba ElektroenerÄ£ijas taupÄ«Å”anas Box ir kompakts izmērs ierÄ«ce 120х70х40 mm un svērÅ”anas 125 grami. Darbojas no standarta baroÅ”anas avota dzÄ«vojamo vai ražoÅ”anas telpās.

Šajā gadījumā ražotājs economizer valstīm, ka viens instruments ar rezervi, var būt pietiekami, lai pilnībā aprīkots ar elektropreces dzīvokli vai māju ar platību ne vairāk kā 100 m2 ar maksimālo gaisa mitrums ir 85%. Ti, vannas istabā, pirts, netālu no atklātiem ūdens avotiem, lai darbotos Elektroenerģijas taupīŔanas Box nav ieteicams.

Par darbības Elektroenerģijas taupīŔanas Box princips

Tāpat kā lielākā daļa ierīču, kuru galvenais mērÄ·is ir samazināt izmaksas, kas saistÄ«tas ar elektroenerÄ£ijas patēriņu mājās, ekonomisks enerÄ£ijas ElektroenerÄ£ijas taupÄ«Å”anas Box darbojas no 220V kontaktligzdas kā elementāru Converter.

Citiem vārdiem sakot, pieņemot ar fizikas likumiem, mÅ«su noieta ir divu veidu enerÄ£ijas: aktÄ«vās un reaktÄ«vās. Pirmais ir paredzēts, lai nodroÅ”inātu efektivitāti, ierÄ«cēm, otrais patērē veidoÅ”anos elektromagnētisko lauku, starp citām lietām, kas ir kaitÄ«gi cilvēkiem. Tātad skaitÄ«tājs Å”os divu veidu enerÄ£ijas vienlaicÄ«gi, tādējādi neapgrÅ«tinot mums tērēt bezjēdzÄ«gi kilovatu. Un ElektroenerÄ£ijas taupÄ«Å”anas Box atrisina Å”o problēmu, pārveidojot zaudējumus nesoŔās strÅ«klu elektroenerÄ£ijas aktÄ«vs.

Kā viņi saka, viss Ä£eniālais ā€“ ir vienkārÅ”i! VissvarÄ«gākais, nav nopirkt viltotas un saņemt ŔķirÅ”anos, tāpēc meklēt ekonomiski tikai oficiālajā mājas lapā:

PriekŔrocības pār konkurentiem Elektroenerģijas taupīŔanas Box

Zems enerģijas Elektroenerģijas taupīŔanas Box veiksmīgi apvieno virkni priekŔrocību, kuru vidū Jāizceļ

 • VienkārÅ”a lietoÅ”ana: vienkārÅ”i savienot ierÄ«ci ar strāvas avotu, tad tas darbosies pilnÄ«gi automātiskā režīmā;
 • absolÅ«tais likumÄ«ba: economizer neietekmē veiktspēju skaitÄ«tāja;
 • paplaÅ”ināŔana darbmūža sadzÄ«ves tehniku;
 • samazinot lÄ«meni elektromagnētisko starojumu, kas ir kaitÄ«ga ietekme uz dzÄ«viem organismiem;
 • visbeidzot, atmaksāŔanās periods ierÄ«ces nepārsniedz divus mēneÅ”us.

Programmas Elektroenerģijas taupīŔanas Box

Tomēr viedokļi EUROPEN uzņēmēju, electromanometer ideāls universālām pieteikumiem: biroju ēkas, veikali, ēdināŔanas iestādēs, fitnesa centros, skaistumkopÅ”anas salonos, garāžām, un citiem uzņēmumiem, kur elektroenerÄ£ijas izmaksas ir viens no galvenajiem iemesliem pieaugumu izmaksas. Galu galā, ar pienācÄ«gu uzturÄ“Å”anu, ElektroenerÄ£ijas taupÄ«Å”anas Box, jÅ«s varat ietaupÄ«t 25% lÄ«dz 50% no komunālo pakalpojumu rēķinus.

cena ierīces

Lai ierobežotu sevi no mahinācijas blēži un uz to neattiecas uz tieÅ”u ŔķirÅ”anās, nopirkt ekonomisks enerÄ£ijas ElektroenerÄ£ijas taupÄ«Å”anas Box vienÄ«gi oficiālajā mājas lapā:

Kā padarīt Elektroenerģijas taupīŔanas Box ar savām rokām?

Lai sāktu ar to, ka savāc ElektroenerÄ£ijas taupÄ«Å”anas Box mājās par nepieredzējuÅ”iem lietotājiem nav tik vienkārÅ”i. Tāpēc, mēs sniegsim jums divus norādÄ«jumus par to, kā padarÄ«t lÄ«dzÄ«gu ierÄ«ci, vai nu ar rokām, vai ar palÄ«dzÄ«bu palÄ«dzÄ«bas no ārpuses. Abos gadÄ«jumos gatavā produkta cena bÅ«s vairākas reizes mazāks, salÄ«dzinot ar summu, kas man lÅ«gt pārdevējiem sākotnējā ierÄ«ci.

Instruction No. 1

ÄŖpaÅ”a cena !!!. NoklikŔķiniet un redzēt !!!

1. Ja jums ir prasmes, lai radītu elektrisko sistēmu un pieredzē ar lodāmurs, tad izmantojiet modelis:

kur:
FU ā€“ droÅ”inātājs, 5A;
C1 ā€“ kondensators uz 400V;
C2 ā€“ kondensators 25V;
C3 ā€“ kondensators 1,3 V;
D1-D4 diode tilts ;.
Ī» ā€“ gaismas diodes, kas ir saistÄ«ti caur ierobežojoÅ”o rezistoru

2. Savāktā maksa var iestatīt piemērotā izmēra apvalka vecā PSU.

Aprēķinātās komponentu izmaksas ā€“ 200-300 ā€¦.

Instruction No. 2

 1. Saglabāt iepriekÅ” screenshot sauc ā€œScheme ElektroenerÄ£ijas taupÄ«Å”anas Boxā€ datorā.
 2. Take izdrukāto attēlu kapteinim specializētu veikalu un pasūtīt savu elektrisko lādiņu saskaņā ar savu piemēru.
 3. Ievietot gatavo produktu, ja strāvas padeves, kas ir izmēru jums ir nepiecieÅ”ams.
 4. OL>
  ÄŖpaÅ”a cena !!!. NoklikŔķiniet un redzēt !!!

  kopējās izmaksas sastāvdaļu kopā ar pakalpojumiem kvalificētu 800-1000 RUB tas ir tā vērts, lai jums. Mēs iesakām nevis tērēt laiku un pasūtīt ierīci ražotāja mājas lapā:

  viedoklis PowerSaver Elektroenerģijas taupīŔanas Box Elektroenerģija: ŔķirŔanās vai tas tieŔām darbojas

  ?

  Speciālisti

  Valeriy Artemov ā€“ Elektrik (Samara)

  Kad man bija nopirkt ElektroenerÄ£ijas taupÄ«Å”anas lodziņu, lai apmierinātu viņu profesionālo ziņkāri. IzrādÄ«jās, ka economizer galā ar tās pilnvarotas funkcijas: lai samazinātu elektroenerÄ£ijas patēriņu, pārveidojot reaktÄ«vo enerÄ£iju aktÄ«vs. Tagad es daru Ŕāda veida ierÄ«ci un nopelnÄ«t naudu.

  Eugene Žuka izpilddirektors celtniecības firmas (Podoļska)

  Pēdējā laikā lielākā daļa no mÅ«su klientiem, jautājiet mums uzstādÄ«t elektromehānisko procesā celtniecÄ«bas un remonta darbus pēc noklusējuma. Protams, mums bieži nākas reaģēt uz tirgus vajadzÄ«bām, tāpēc mēs rÅ«pÄ«gi pētÄ«ta paÅ”laik pieejamos paraugus. Labākais ierÄ«ci no viedokļa kvalitāti un produktivitāti, bija ElektroenerÄ£ijas taupÄ«Å”anas Box. Plus, tas ir likumÄ«gi, ko var teikt par saviem konkurentiem.

  Kopumā: 1 mēneÅ”a darbÄ«bas economizer divās priekÅ”metos mÅ«su objektu ā€“ trÄ«s istabu dzÄ«vokļiem, kas ir mājvieta kopā 8 cilvēkiem, ietaupÄ«jumi bija tieÅ”i 3 758 RUB. In vidēji 1 879 RUB par dzÄ«ves telpai.

  Aleksejs Kosenko ā€“ skolotāja fizikas (Volgograd)

  Zems enerÄ£ijas ElektroenerÄ£ijas taupÄ«Å”anas Box ā€“ diezgan pienācÄ«gas ierÄ«ce, kas efektÄ«vi novērÅ” enerÄ£ijas pieplÅ«dumu un samazina par enerÄ£iju, kad zudumu pretestÄ«bas. Tomēr man ir Å”aubas par to, kāda taupÄ«Å”anas rezultātiem, kas deklarē ražotāju ierÄ«ces. Es nesaku, ka tas bija ŔķirÅ”anās, bet ne 50%, nevar uzskatÄ«t. Praksē jÅ«s saņemsiet aptuveni 35%, un dažos gadÄ«jumos 40%. Tomēr, lai naudu! ā€“ perfektu rezultātu

  Klientu viedokļi Elektroenerģijas taupīŔanas Box

  Dmitry Pereverzev ā€“ Es strādāju kā vadÄ«tājs vienā no DalÄ«ta centriem kapitāla. Uzņēmums noturēties virs Å«dens, tas bija nepiecieÅ”ams diezgan dump sākumā. Bet darboties ar zaudējumiem, pat pirmo reizi, mēs varētu to atļauties. Tāpēc man bija jāatrod netradicionālas metodes un lÄ«dzekļus izmaksu optimizāciju. Tas ir, faktiski, noveda mÅ«s ElektroenerÄ£ijas taupÄ«Å”anas Box.

  Pros:

  Pēc seÅ”iem mēneÅ”iem, 4 no izmantotās ierÄ«ces par 370 m2, izglāba mÅ«s apmēram 50 tÅ«kstoÅ”i ā€¦., neskatoties uz to, ka to kopējā vērtÄ«ba sasniedza aptuveni 6. Tādējādi, tiklÄ«dz ir investējusi enerÄ£ijas taupÄ«Å”anas tehnoloÄ£ija ir ne vairāk kā ā€¦., par gadu, jums bÅ«s iespēja samazināt izmaksas par elektroenerÄ£iju, ko tik daudz kā 100 tÅ«kstoÅ”i ā€¦.

  Cons:

  ekonomiska ElektroenerÄ£ija enerÄ£ijas taupÄ«Å”anas Box pilnÄ«bā attaisno savu nosaukumu, bet tas ir viens trÅ«kums ā€“ tÄ«klam pieslēgta ierÄ«ce brazenly ieņem otro spraugu ligzdā. Ti likt blakus tējkanna joprojām notiek, bet gan par to, strāvas padevi no printera vai atjaunoÅ”anai no klēpjdatora var aizmirst. Tas ir iemesls, kāpēc es ieteiktu iegÅ«t USB centrmezglu.

  Jeļena Zavgorodniy ā€“

  MÅ«su Ä£imene dzÄ«vo vecajā paneļu mājā, kur elektroinstalācijas nav mainÄ«jies kopÅ” 1970. gada faktiski pērk ElektroenerÄ£ijas taupÄ«Å”anas Box drÄ«zāk bija saistÄ«ts ne ietaupÄ«t un normalizÄ“Å”anai tÄ«klā. Ja agri ieslēgtu veļas maŔīnu kopā ar tējkannu nebija iespējams, tagad problēma ir atrisināta. Ka spriegums nokrÄ«tas pagātnē, un izmaksas mājoklim un komunālajiem pakalpojumiem samazinājās par 20%.

  Olga Nesterenko ā€“ (Sankt-Pēterburga)

  PatiesÄ«ba ir tāda, ka no jaukto viedokļu tieÅ”saistē ilgu laiku Å”aubÄ«jās: vai, lai iegÅ«tu mani ElektroenerÄ£ijas taupÄ«Å”anas Box vai atlikt pirkumu nākotnē. Uz ilgu laiku, bet mana pacietÄ«ba nav pietiekami, un es beidzot nolēmu. I pasÅ«tÄ«ts ierÄ«ci, oficiālajā ražotāja mājas lapā, vadÄ«tāji bija pieklājÄ«gi un profesionāli gudriem cilvēkiem. Zvaniet uz minēto numuru notika attālā konsultācijas. Jautāts par kadrus dzÄ«ves telpu un iekārtu skaits. Galu galā, teica viena ierÄ«ce ar pietiekami. Kopumā pakalpojumu visaugstākajā lÄ«menÄ«!

  Izmantot ekonomisks ilgāk nekā divas nedēļas, tad rēķini vēl nav pienācis, bet spuldzes ir daudz koŔākas Shine, un jo ātrāk katlu, lai apsildÄ«tu Å«deni.

  Secinājums Elektroenerģijas taupīŔanas Box

  Izanalizējot ekspertu viedokļi un atsauksmes no klientiem, jums vajadzētu minēt to, ka neviena ŔķirÅ”anās Å”eit un nesmird. ElektroenerÄ£ijas taupÄ«Å”anas Box tieŔām darbojas, atstājot ārpus darba armiju interneta skeptiÄ·iem.

  Bez tam, ja jÅ«s joprojām Å”aubas efektivitāti economizer, tad mēģiniet izmantot tos Saksa atlaidi oficiālajā mājas lapā:

Å andors Lazovskis

Pārgājieni atkarÄ«gais, Shiba-inu cienÄ«tājs, audiofÄ«lu, Bauhaus ventilators un ekrāna printeris. IzgatavoÅ”anas pie sweet spot starp modernisma un programing atbildēt dizaina problēmas ar godÄ«giem risinājumiem. Es strādāju ar Fortune 500 uzņēmumiem un jaunizveidotiem

You may also like...