Purple tēja Chang Shu svara zudums - Klientu atsauksmes par Å”o produktu. Vai ir vērts pirkt
žinios

Purple tēja Chang Shu svara zudums ā€“ Klientu atsauksmes par Å”o produktu. Vai ir vērts pirkt

zaudēt svaru, ir vienmēr grÅ«ti. Treniņa Kompleksa ar stingru diētu, var radÄ«t rezultātus, bet ne visi cilvēki spēj izturēt Ŕādus testus. Å Ä« iemesla dēļ daudzi mēģina atrisināt problēmu lieko svaru Ä«paÅ”as tabletes un uztura bagātinātājus. Å ie papildinājumi ir ne vienmēr ir efektÄ«vi, un dažos gadÄ«jumos vienkārÅ”i bÄ«stami veselÄ«bai.

Å odien ir vienkārÅ”s un droÅ”s veids, kā zaudēt svaru. Mēs runājam par purpura tēju, ā€œChang Shuā€œ. Å is dabiskais dzēriens nesatur mākslÄ«gās piedevas, un ir pilnÄ«gi droÅ”a Ä·ermeni. Bez tam, daudzi lietotāji ziņo pozitÄ«vo ietekmi no to izmanto.

Purple tēja, ā€œChang Shuā€ ā€“ Pirkt aptiekā,

H2>

Feature tējas, ā€œChang Shuā€, ir tās dabiskumu.

no produkta ražoÅ”anas laikā neizmanto mākslÄ«go savienojumus. Purple dzērienu sauc krāsas dēļ, ko tie iegÅ«st pēc alus (un pievienojot citronu).

Tea augs aug tikai kalnos Tibetā un Nepālā veidā krÅ«miem. Tie ir zaļā, neatkarÄ«gi no gadalaika. Tējas ziedlapiņas violeta vai dzeltenÄ«gi Hue parādās galotnēm augiem. NobrieÅ”anas krÅ«miem vajadzēja plānas gaisu ar zemu skābekļa saturu. TieÅ”i tāpēc galvenā pulcÄ“Å”anās vieta tēja ir augstumā pārsniedz 3 km virs jÅ«ras lÄ«meņa.

Papildus Tibetā un Nepālā, tēja ir arÄ« pieaug Kambodžā. Ziedi par krÅ«miem parādās ne vairāk kā divas reizes gada laikā. Jums ir savākt manuāli lielā augstumā. Tas viss bÅ«tiski ietekmē ražoÅ”anas izmaksas tējas, kuru produkts pārsniedz izmaksas par citu lÄ«dzÄ«gu dzērienu. Tomēr cenu kompensiruet garÅ”a un efekts.

Lai iegādātos dzērienu tālvadÄ«bas režīmā. Å obrÄ«d tā sadalÄ«jumu teritorijā UE Federācijas nodarbojas Ä«paŔā jomā ā€“ sale-purpletea.useful-deals.com. Lai iegādātos produktu, jums jārÄ«kojas Ŕādi:

Pēc iesniegÅ”anas pirkumu, jums ir jāgaida, kamēr tas tiks apstrādāts ar darbiniekiem uzņēmuma pārstāvi. Pēc ārstÄ“Å”anas numuru zvanÄ«t operatoram uzņēmumā. Pēdējais tiks lÅ«gts, lai apstiprinātu pasÅ«tÄ«jumu un precizētu datus par tās piegādi (metode, adrese).

ja tas ir apstiprināts, pasta paku tējas tiks nosÅ«tÄ«ts uz norādÄ«to adresi pa pastu vai nodots pircējam ar kurjeru. Ko izvēlējies lietotājs specifiska metode. Tomēr ir vērts padomāt, ka ne visi PilsĆ©tĆ„m kurjeru pakalpojumus (jo Ä«paÅ”i mazpilsētās).

Viss, kas ir pa kreisi, lai lietotājam maksāt par tēju. Maksājums tiek veikts tikai pēc preces saņemÅ”anas. Pircējs var pārbaudÄ«t paketi, un pārliecināties, ka mums nebija, un pēc tam, lai atmaksātu aizdevumus saskaņā

ar izmaksu kārtībā.

Produkta cena atkarīga no diviem faktoriem:

 • cik paciņas tējas klienta iegādāto;
 • cikos viņŔ dara to.

Tējas izmaksas ir 998 rubļu. Å ajā gadÄ«jumā, ja klients pasÅ«ta tieÅ”i uz kursu, jums bÅ«s jāmaksā mazāk. Šāds rÄ«kojums maksās 1 ā€¦, bet izmaksas par katru atseviŔķu apkalpo tēja bÅ«s mazāk. Tāpat ir vērts padomāt, ka izplatÄ«tājs pastāvÄ«gi organizē atlaides saviem klientiem. Å ajā gadÄ«jumā izmaksas tēju var samazināties lÄ«dz ā€¦.

dzēriens ir pilnÄ«gi droÅ”s, par ko liecina viņa valsts sertifikāciju. Saskaņā ar ražotāja, produkts ir iekļauta Ä«paŔā valsts reÄ£istrā un atbilst visām prasÄ«bām, kontrolējoÅ”o iestāžu UE Federācijas prasÄ«bām.

Ietekme uz veselÄ«bu meitenēm Purple tēju, ā€œChang Shuā€?

lielā daudzumā dzert ietver dažādus minerālvielu

un vitamÄ«nu. Ar ilgtermiņa tējas devu, pircējs varēs redzēt bÅ«tiskus uzlabojumus, kas saistÄ«ti ar dažādām Ä·ermeņa sistēmām, emocionālo fonu, iekŔējo veselÄ«bas stāvokli.

visvairāk pamanāmas izmaiņas, ko izraisa ieņemÅ”anas dzēriena:

 • uzlaboÅ”ana plastmasas nagu un matu. Atrodams tējas uzturvielu, ir pozitÄ«va ietekme uz izaugsmi nagiem, to vispārējā stāvokļa, ir stiprināŔana efektu. Tas pilnÄ«bā attiecas arÄ« uz matiem.
 • Redzes uzlaboÅ”ana. Faktiskais efekts pilsoņiem, kuri strādā datoru. Pilns kurss veikt tēju padara vÄ«ziju asāka, ir pozitÄ«va ietekme uz vizuālo uztveri pasauli.
 • Nomierina nervu sistēmu. MÅ«sdienu pasaulē ir pastāvÄ«gi stāvoklÄ« stresu. Tas ir pilns ar attÄ«stÄ«bu nopietnu slimÄ«bu, nemaz nerunājot par diskomfortu, ka stress ir par personÄ«go dzÄ«vi. Tēja ir pozitÄ«va ietekme uz nervu sistēmu, ļauj personai, lai vilktu sevi kopā un nomierinies.
 • PozitÄ«va ietekme uz matu augÅ”anu, novērÅ” graying matu. Purple tēja nav panaceja. Tas nav iespējams, lai saglabātu pircēju no sirmiem matiem. Tomēr izmantoÅ”ana dzēriena samazina pelēko bloķē jaunu sirmu matu.
 • aizkavē novecoÅ”anās ādas. Uz ādas vecumu saistÄ«tās izmaiņas redzamas pirmajā vietā. Nepareiza diēta, slikti ieradumi, pastāvÄ«ga stresa ā€“ viss ietekmē

  mÅ«su izskatu. Dzeramais tēju ļauj izņemt kaitÄ«gās vielas no organisma, novērÅ” grumbu raÅ”anos.

Tomēr galvenā ietekme, ņemot ā€œChung-Shuā€ ā€“ svara zudumu. No vienas puses, elementi tējas, nokļūst cilvēka organismā, sadedzināt lieko tauku un pārvērst to enerÄ£iju. Tas ne tikai samazina svaru, bet arÄ« ievērojami palielina ražīgumu. No otras puses, dzert maz samazina apetÄ«ti, nevis novērÅ” jaunu tauku.

Sastāvs un komponentes Purple Tea, ā€œChang Shuā€ ā€“ VitamÄ«ni un Theanine

Kas padara to iespējamu svara zudums? Tas ir saistÄ«ts ar sastāvu tējas, ā€œChang Shuā€. Unikāls lÄ«dzeklis burtiski pilna uzturvielu un minerālvielu, kas tad, kad injicēts cilvēka Ä·ermeņa aktivizēs procesus, kas atbildÄ«gas par dedzināŔana lieko Ä·ermeņa svaru.

ietvertie dzērienu vielas bÅ«tu iedalÄ«t divās kategorijās. Pirmais sastāv no elementiem, kas kopÄ«gi visām tējām un citām vielām, kas notiek tikai ā€œChung-Shuā€. Ir nepiecieÅ”ams izvērtēt katru kategoriju atseviŔķi.

ā€œChung-Shuā€ rakstzÄ«mes visi tipiski komponenti citas tējas dzērieniem. Tāpat kā cita veida tējas, lÄ«dzeklis efektÄ«vai svara zudums satur Ŕādas sastāvdaļas:

 • Theanine. Ir iekļauta gandrÄ«z visa veida tēju. Tā ir galvenā sastāvdaļa glutamÄ«nskābi. Lai pareizi novērtētu Å”o nepilnÄ«bu, ir nepiecieÅ”ams noskaidrot, kas atbildÄ«gas par Ŕīs skābes. Tas nav iespējams bez normālas darbÄ«bas galvenā smadzenēs. No persona, kas saņem, ā€œChang Shuā€, ievērojami uzlabot procesus,

  kas uzticēti Å”ai iestādei (piemēram, paaugstina koncentrāciju). ArÄ« veidotāji rÄ«ks, palielinot imunitāti, samazina cukura lÄ«meni asinÄ«s. Tēja ir arÄ« pozitÄ«va ietekme uz asinsspiedienu, pazeminot to. Visi Å”ie efekti ir iespējama, pateicoties klātbÅ«tni Theanine sastāvā.

 • Kahein. Atrasts visiem tējas veidiem, tomēr pieauga koncentrācija tiek novērota augstienes Ŕķirnēm, kam pieder arÄ« ā€œChung-Shuā€. Dabisks antioksidants. Galvenā prasÄ«ba ir stimulÄ“Å”ana noslēgumā toksÄ«niem un citām kaitÄ«gām vielām. Tā rezultātā, uzlabo funkciju orgānu, kas atbildÄ«gas par Å”iem procesiem. Vispirms tā normalizē darbÄ«bu aknu, kuņģa un zarnu traktā.
 • TanÄ«ni. Skatiet tanÄ«nu vielas, kurām ir pozitÄ«va ietekme uz Ä·ermeņa, tÄ«rÄ«Å”anas to smago metālu. Starp citiem noderÄ«gas funkcijas tanÄ«ni ir gļotādas aizsardzÄ«bu un samazināt iekaisuma procesus jaunattÄ«stÄ«bas organismā. Jums ir arÄ« jāņem vērā fakts, ka Ŕī sastāvdaļa novērÅ” izskatu un attÄ«stÄ«bas cilvēka organismā patogēnos mikroorganismus.
 • Visas sastāvdaļas iepriekÅ” aprakstÄ«to, raksturÄ«ga standarta Ŕķirņu tējas. Tomēr to koncentrācija ā€œChung-Shuā€ ir daudz lielāks. Par derÄ«go izrakteņu daudzums Å”is dzēriens ir zemāka pat zaļā tēja.
 • Unikāls sastāvdaļas

Elements aprakstÄ«ts iepriekÅ”, ir raksturÄ«ga visiem tējas veidiem, lai gan mazāka koncentrācija. Tikmēr par ā€œChung-Shuā€ ietver unikālas sastāvdaļas nav atrasts citiem dzērieniem. Starp tām:

 • bioflavonoÄ«di. Nostiprināt kapilāru sieniņas, samazina spiedienu. Sakarā ar Å”o ietekmi ir pozitÄ«va ietekme tējas uz sirds un asinsvadu sistēmu. Bez tam, lai uz Ŕāda veida vielām, ko raksturo anticarcinogenic iedarbÄ«ba sakarā ar kuriem tie ir plaÅ”i izmanto terapijā aterosklerozes un čūlas.
 • Metilksantina. Galvenais efekts ir aktivizÄ“Å”ana Ä·ermeņa sistēmām, ievērojami uzlabo aktivitāti cilvēkam. Turklāt viela razreshaet asinis. Efekts tiek panākts, samazinot ātrumu saÄ·eres trombocÄ«tu.
 • Synephrine. Iespējams, galvenā sastāvdaļa tējas. Å Ä« viela ir tieÅ”a ietekme uz tauku dedzināŔana. Tās galvenais efekts ir paātrinājums metabolismu. Sakarā ar to, ka ir palielināts patēriņŔ kaloriju ieved Ä·ermeni un, lÄ«dz ar to samazinās svars. Vēl viens pozitÄ«vs efekts ir stimulācija imÅ«nsistēmu.

Komplekss no iepriekÅ” aprakstÄ«tos elementus vairs nevar atrast jebkurā tējas dzēriens. Tikai ā€œChung-Shuā€ satur visas Ŕīs uzturvielas.

Purple tēja, ā€œChang Shuā€ ā€“ derÄ«gās Ä«paŔības dzēriena struktÅ«rām

Protams, galvenais noderÄ«ga Ä«paŔība tējas ā€“ dedzināŔana lieko svaru. Uz garantijas no ražotāja, iekļautie dzērienu sastāvdaļas, samazina izmēru tauku, sadedzināt taukus, pārvērÅ”ot to enerÄ£iju, kavē izskatu jaunu depozÄ«tu. Pateicoties viss komplekss noderÄ«gu vielu, tēja ir arÄ« pozitÄ«va ietekme uz organismu kopumā.

kā, piemēram, jÅ«s varat veikt kuņģa-zarnu trakta, aknu un nieres, proti, iestādes, kas atbildÄ«gas par izņemÅ”anu no organisma kaitÄ«gās vielas. Katru dienu Å”ie elementi no cilvēka Ä·ermeņa iekrÄ«t skaidru vielas. Tomēr alkohola un neveselÄ«gas pārtikas traucēt to darbu. Tā rezultātā, persona manifesti gastrÄ«ts, tÅ«ska, aizcietējums. Bez tam, ja nekas netiks darÄ«ts, galu galā var attÄ«stÄ«ties čūla.

Pateicoties tējas devu kuņģa-zarnu trakta, nieres un aknas tiek attÄ«rÄ«tas no kaitÄ«gām vielām, normalizē darbu Å”ajās struktÅ«rās ir daudz ātra un efektÄ«va novērÅ”ana toksÄ«niem.

Papildus iepriekÅ” minēto ietekmi, ir iespējams izcelt Ŕādus pozitÄ«vus Ä«paŔības purpura tējas:

 • Palieliniet rezerves spēkus organismā. Augsta varbÅ«tÄ«ba samazināt risku, slimÄ«bas, kas saistÄ«tas ar sirds un asinsvadu sistēmu. Samazinātu iespējamÄ«bu attÄ«stÄ«bas vairogdziedzera patoloÄ£ijām.
 • uzlaboÅ”ana veselÄ«bas caur normalizētu Ä·ermeņa, izņemÅ”ana no tā kaitÄ«go vielu, tad jautrÄ«ba no komponentiem tēju. Kopā ar labklājÄ«ba ievērojami uzlabo izskatu cilvēka, ir atjaunoÅ”anos ādā, stiprinot nagus un matus, samazināt sirmiem matiem.
 • iespējamÄ«bu tādus dzÄ«vÄ«bai bÄ«stamas slimÄ«bas attÄ«stās kā samazināŔana: ateroskleroze, diabēts. Anticarcinogenic Ä«paŔības atseviŔķo sastāvdaļu tējas ir pozitÄ«va ietekme uz riska audzēju un citu izpausmju vēža slimÄ«bas.
 • Pateicoties uzlabotai vielmaiņu novērotas pozitÄ«vas pārmaiņas, kas saistÄ«tas ar funkciju iekŔējos orgānos un audos.
 • Reduction of pietÅ«kumu, lÄ«dz to pilnÄ«gai novērÅ”anai. Å is efekts ir ne tikai pozitÄ«va ietekme uz veselÄ«bu, bet arÄ« padara pievilcÄ«gāku izskatu. LÄ«dzÄ«gs efekts tiek panākts ar liekā Ŕķidruma izdalÄ«Å”anu no organisma.

SadalÄ«Å”anas Ŕūnas, kas atrodas iekŔējā un zemādas tauku, veicina svara zudumu, kā arÄ« kalpo kā viens no novērÅ”anas pasākumu, kas ļauj ne tikai zaudēt svaru, bet ne iegÅ«t to atpakaļ.

Tēja, ā€œChang Shuā€œ, ā€“ vai dzēriens palÄ«dz zaudēt svaru

?

Dzēriens ietver lielu skaitu dabÄ«gām sastāvdaļām. Tie ietekmē visu organismu, uzlabojot darbu tās atseviŔķu sistēmu un pozitÄ«vi ietekmē vispārējo veselÄ«bu personai. Galvenā prasÄ«ba deklarējuÅ”i ražotāji no dzēriena ā€“ Burning no liekā svara, izmantojot sadalÄ«jumu tauku un pārvērst to enerÄ£iju

.

PatieŔām, sastāvdaļas tējas ir pozitÄ«va ietekme uz kuņģa-zarnu traktu un aknām, uzlabot izejas vielas. Kā norādÄ«ts ražotāja, izmantojot dabas tējas ne tikai noņem kaitÄ«gus elementus no Ä·ermeņa, bet arÄ« pārvērÅ” taukus enerÄ£ijas slāņos, padarot persona aktÄ«vāku.

Synephrine ir iekļauts sastāvā, tiek pozicionēts kā aktÄ«vo lÄ«dzekli svara zudumu. Kā tas ir efektÄ«vs var diskutēt. Ja daži eksperti uzstāj uz pozitÄ«vo ietekmi sastāvdaļu un tā izmantoÅ”anas procesā svara zudums, bet citi netic, ka Å”is elements ir kaut pamanāms ietekme uz Ä·ermeņa.

reāli cilvēki atsauksmes Å”ajā jautājumā ir pretrunÄ«gi. Daži cilvēki noliegt ietekmi dzēriena, citi rāda pozitÄ«vus rezultātus. Tādējādi Å”ajā gadÄ«jumā viss ir atkarÄ«gs no individuālajām Ä«patnÄ«bām organisma un cilvēka uzvedÄ«bu.

Tomēr visi eksperti vienojas par vienu lietu ā€“ tējas var izmantot kā pasākums svara zudums, ja, izmantojot integrētu pieeju. Tas nozÄ«mē, ka nevajadzētu ierobežot tikai veikt Å”o dzērienu. Vingrojumi, pareizu uzturu, tai skaitā daudz augļu un dārzeņu, kas kopā ar izvairoties no kaitÄ«gas ieradumus, var pozitÄ«vi ietekmēt.

Tēja, ā€œChang Shuā€ ā€“ Kāpēc ir iespēja zaudēt svaru ātri

?

Galvenais iemesls, kāpēc tēja ir pozitÄ«va ietekme uz cilvēka Ä·ermeni ā€“ tās sastāvu. Dzēriens ir pilns ar vitamÄ«niem, antioksidantiem un mikroelementiem. Kompleksā, Ŕīs vielas ietekmē ne tikai uz atseviŔķiem iestādēm, bet arÄ« uz visu cilvēka Ä·ermeni kopumā.

Elements iekļautas ā€œChung-Shuā€, ir pozitÄ«va ietekme uz kuņģa-zarnu traktā, galvenā smadzeņu, sirds un asinsvadu sistēmā. Å Ä«s uzturvielas uzlabot funkcionÄ“Å”ana aknas un nieres, samazinot slodzi uz tiem, pozitÄ«vi ietekmē ādas stāvokli un matiem.

Noslēpums slēpjas apvienojot vairākus izdevÄ«gu elementus vienu dzērienu. Tā ietver standarta visām sastāvdaļām tējas, un unikālu viela, kas tik lielā skaitā, nevar atrast citos produktos. Tas nodroÅ”ina vispārējā iedarbÄ«ba uz Ä·ermeni, Ä«paÅ”i svarÄ«gi izplatÄ«Å”anos svaru laikā.

Trieciena tējas iezÄ«me ir Ŕāds:

 • Synephrine un citi elementi uzlabo kuņģa un zarnu. Tas noved pie normalizÄ“Å”anai vielmaiņu. Tā rezultātā, neveselÄ«gu pārtiku, provocējot izskatu tauku, kas uzsÅ«cas ātrāk bez negatÄ«vas ietekmes uz vēdera.
 • tetānija un teobromin, kā norādÄ«jis ražotājs, vai cita darba daļa. Ja uzlabojot funkcijas gremoÅ”anas trakta neparādās uz jaunu tauku, Ŕīs vielas atņemt veco, sadalÄ«Å”ana tauku molekulas. Turklāt Å”ie komponenti pozitÄ«vi ietekmē vispārējo gremoÅ”anas procesu, uzlabojot zarnu un nieres, izņemÅ”anu toksisko vielu no organisma.
 • Vielas iepriekÅ” aprakstÄ«tās, ir paredzēta izplatÄ«Å”anos svaru. Tikmēr ar aktÄ«vām sporta aktivitātēm, izjauca ādu un struktÅ«ru naga plātnes. Lai to novērstu, ir nepiecieÅ”ams, lai piesātinātu organismu ar noderÄ«gām elementiem. Tie ir atrodami augstā koncentrācijā tēja, ā€œChang Shuā€. Tā rezultātā Å”is dzēriens ne tikai palÄ«dz jums zaudēt svaru, bet arÄ« palÄ«dz novērst negatÄ«vo ietekmi fiziskiem vingrinājumiem.

Tādējādi noslēpums ā€œzilo tējasā€ slēpjas tās sarežģītās ietekmi uz Ä·ermeni. LÄ«dzeklis nav atkarÄ«bu. Tās sastāvdaļu veicina lipÄ«du vielmaiņu un uzlabo Ä·ermeņa stāvokli. Tikmēr, tas ir ļoti ieteicams lietot tēju, kopā ar izmantoÅ”anas un diētu. Tas palielinās efektivitāti.

Kā brÅ«vēt un dzert Purple tēja, ā€œChang Shuā€?

Jebkādi Ä«paÅ”i procedÅ«ras, kas saistÄ«tas ar sagatavoÅ”anu dzēriena, nē. BÅ«tÄ«bā Å”is process ir identisks alus citu veidu tējas. Produkts ir ieliet karstu Å«deni un ļaujiet tai stāvas uz dažām minÅ«tēm. Pēc tam, kad dzēriens iegÅ«s zilganu krāsu, to var izmantot.

Tomēr, viens iezÄ«me ir joprojām. Tas ietekmē Å«dens temperatÅ«ru, ko var izmantot, lai brÅ«vēt tējas dzēriens. AtŔķirÄ«bā no citiem produktiem, Å”ajā gadÄ«jumā jums nevajadzētu izmantot verdoÅ”u Å«deni. Tas nozÄ«mē, ka tas nav ieteicams ieliet tēju tiklÄ«dz tējkannu vārÄ«ties.

Tas, ka verdoÅ”u Å«deni ietekmē iekļautos dzērienu minerālvielas. Tas nozÄ«mē, ka Ŕī pieeja ievērojami samazina efektivitāti produktu. Turklāt, Å«dens vārÄ«Å”anās laikā iznÄ«cina dabas krāsvielas, kurÅ” tonis no dzēriena var atŔķirties no kas redzams uz iepakojuma ar ierÄ«ci.

, lai no tā izvairÄ«tos, jums vajadzētu dot vārÄ«tu Å«deni nedaudz atdzist. Pietiekami jāgaida 5 minÅ«tes, un tad jÅ«s varat pāriet uz alus. Optimālā Ŕķidruma temperatÅ«ra Å”ajā procesā ir aptuveni 80 ā€“ 90 grādiem. Saprast, ka dzēriens ir pareizi sagatavota, tas ir iespējams, ar savu spilgti zilā krāsā. Vidējais ekstrakcijas laiks ir ne vairāk par 10 minÅ«tēm.

Ieteicams lietot no 5 lÄ«dz 7 pumpuriem (tēja tiek izplatÄ«ts Ŕādā formā) par vienu metināŔanai. Tēja bija violeta, jums ir nepiecieÅ”ams, lai pievienotu citronskābi. JÅ«s varat izmantot koncentrēta produkta vai izmantot daļu no citronu

lietoÅ”ana cukura nav ieteicams -. Tas ietekmē personas svaru. Tas ir labāk, lai aizstātu Å”o produktu ar medu.

Purple tēja, ā€œChang Shuā€ ā€“ Features Pareiza ReÄ£istratÅ«ra

Lai sagatavotu garŔīgu un noderÄ«gu tēju, ieteicams lietot piecas ziediem, vienu tējkaroti medus un citrona ŔķēlÄ«ti. Tas ir optimālais komponentu attiecÄ«ba uz vienu Kausa dzēriena (50 g). Ja vēlaties, jÅ«s varat atbrÄ«voties medu un citronu vai izmantot nedaudz vairāk ziedkopas (bet ne vairāk kā 7).

PadarÄ«t tējas divreiz dienā. Jebkuras Ä«paÅ”as receptes Å”ajā plānā. ReÄ£istratÅ«ra nav atkarÄ«ga no Ä“Å”anas. JÅ«s varat, piemēram, dzert vienu tasi no rÄ«ta un otra vakarā vai izmantot citu lietderÄ«gāku shēmu. Å ajā gadÄ«jumā viss ir atkarÄ«gs no individuālajām vēlmēm personai.

dzēriens Pati par sevi, bez piemaisÄ«jumiem nav skaidri izteiktu garÅ”as vai smaržas. Tādēļ Ŕīs Ä«paŔības bÅ«s atkarÄ«gs no tā, ko pievieno to. Citrons un medus, var tikt izmantoti, tomēr, lai sajauc tēju ar citiem augiem, nav ieteicama.

Saistībā ar dažiem augiem var izraisīt nevēlamas blakusparādības, kuru vidū alerģiskas reakcijas.

Purple tēja, ā€œChang Shuā€ ā€“ Kontrindikācijas un Side Effects

ražotājs apgalvo, ka izmantoÅ”ana tēja visiem iedzÄ«votājiem. Turklāt, ziņoja nekādas blakusparādÄ«bas no dzērienu. Tikmēr Ŕī informācija netiek pilnÄ«bā atbilst realitātei. Vismaz, un varbÅ«t alerÄ£iska reakcija, ja persona ņemot produkts ir alerÄ£ija uz tās sastāvdaļām.

papildus lietoÅ”ana tēju nav ieteicams lietot, ja:

Visos gadÄ«jumos iepriekÅ” aprakstÄ«tajiem, tas ir ieteicams, lai atturas no dzeramā dzēriens. Pretējā gadÄ«jumā, pacienta stāvoklis var pasliktināties. Turklāt, uzmanÄ«gi lietot tēju grÅ«tniecÄ«bas laikā un zÄ«dÄ«Å”anas periodā. To var izdarÄ«t tikai pēc tam, kad saņemta atļauja no ārstējoŔā ārsta.

Purple tēja, ā€œChang Shuā€ ā€“ Real Atsauksmes ārstu un klientiem

Ražotājs norāda uz augstu efektivitātes zāļu tējas, bet lielākā daļa ekspertu nepiekrÄ«t Å”im apgalvojumam. Tajā laikā, bet daži ārsti norāda uz reālu labumu no Ŕī dzēriena, bet es ļoti Å”aubos efektivitāti atmetot svaru, citi terapeiti noraidÄ«t jebkuras noderÄ«gas Ä«paŔības, ā€œChang Shuā€.

Tēja, ā€œChang Shuā€ ā€“ patiesam Atsauksmes par ārstu, dietologa un Endokrinologs

galvenās tēzes ārstu par Å”o jautājumu, ir Ŕādi:

 • Galvenais darbs ā€“ klÄ«niskie pētÄ«jumi tēja nav veikti. Sakarā ar Å”o apgalvojumu, kas ir visas sekas, ko ražotājs aprakstÄ«tās, tas ir iespējams.
 • Jo dzērienu tieŔām satur daudz vitamÄ«nu un minerālvielu. Tomēr pārāk daudz no Å”iem komponentiem ir tikpat kaitÄ«gs kā trÅ«kst tiem. Ar regulāru un ilgstoÅ”u patēriņu tējas cilvēka organismā var uzkrāties pārāk augstu koncentrÄ“Å”anos minerālvielas, kas ir pilns ar sekām.
 • sastāvs ir tauriņŔ zirņu. ViņŔ patieŔām ir pozitÄ«va ietekme uz cilvēka Ä·ermeni un lieto vēža profilaksi, bet neietekmē procesu svara zudums.
 • Sviedru par dedzināŔanu tauku slāņu ietekme nav pierādÄ«ta zinātniskajā pasaulē, tāpēc apgalvot, ka Å”is elements var bÅ«t pozitÄ«va ietekme, tas ir neiespējami. Turklāt SavienÄ«ba vienu dzērienu dabiski un kofeÄ«na ir bÄ«stama veselÄ«bai, gan ā€œChang Shuā€ koncentrācija Å”o vielu, ir neliels.
 • Visi iekļauti produktā elementi tieŔām var uzlabot vielmaiņu, kas palÄ«dzēs izplatÄ«Å”anos svaru. Tomēr galvenais vārds Å”ajā gadÄ«jumā ā€“ veicināt. Jo dedzināŔana svaru tikai ar palÄ«dzÄ«bu tējas eksperti netic.

Tādējādi, ja mēs analizējam visus viedokļus par ārstu, var nonākt pie secinājuma, ka viņi netic brÄ«numaino spēku papildināt un pret to ar lielu rÅ«pÄ«bu. Tikmēr eksperti nenoliedz iespēju lÄ«dzekļu izmantoÅ”anas, kā papildu pasākumu izplatÄ«Å”anos svaru laikā.

Tēja, ā€œChang Shuā€ ā€“ NegatÄ«vās atsauksmes no klientiem, kuri iegādājuÅ”ies dzērieni

interesanti lietotāju komentārus. Uz to bāzes ir iespējams noteikt konkrētas idejas par to plusus un mīnusus par dzērienu. Starp pozitīvo pusēs:

 • VitamÄ«nu un minerālvielu klātbÅ«tne.
 • apetÄ«ti samazināŔana, lietojot tēju.
 • Dažos gadÄ«jumos, nometot svaru (bet ne 500 grami dienā, kā norādÄ«jis ražotājs).
 • Jauks krāsu un smaržu.
 • Ar neparastu plānas pēcgarÅ”u klātbÅ«tne.

tikmēr, lielākā daļa lietotāju kritizēt dzērienu. Starp trūkumiem, tie ietver:

 • Pārāk augsta cena.
 • NevēlÄ“Å”anās krāsas pēc metināŔanas (tas ir iespējams, ka Å”is trÅ«kums ir saistÄ«ts ar nepareizu sagatavoÅ”anas dzēriena).
 • neesamÄ«ba jebkuru sākot no uzņemÅ”anas.
 • pretējs efekts. Tas ir, nevis mēģina zaudēt svaru, daži cilvēki ieguva papildu mārciņas.

Daudzi lietotāji jÅ«tas apkrāpts, norāda, ka sekas, ko ražotājs pieprasÄ«tās nav taisnÄ«ba. Dažos gadÄ«jumos pārdevējs tieÅ”i apsÅ«dzēts krāpÅ”anā un viltotu produktu izplatÄ«Å”anu.

Vai es varu iegādāties Purple tēja, ā€œChang Shuā€, lai zaudēt svaru?

Tādējādi ā€œChung-Shuā€ ā€“ tējas ražotājs apgalvoja, kā lÄ«dzekli, lai efektÄ«vāk sadedzināt papildu mārciņas. VitamÄ«ni un minerālvielas, kas ietverts dzēriens ir pozitÄ«va ietekme uz kuņģa-zarnu trakta, sirds un asinsvadu sistēmu, aknās un nierēs, uzlabot ādas stāvokli un matu, nagu plāksnes.

Neskatoties uz to, daudzi ārsti Å”aubas efektivitāti lÄ«dzekļiem, un pret to ar piesardzÄ«bu. tika sadalÄ«ti Lietotāju viedokļi par Å”o jautājumu. Daži iedzÄ«votāji norāda pozitÄ«vu efektu no zālēm, un citi kritizēja transportlÄ«dzekli tā cena, garÅ”as, bez jebkādām sekām.

Vai rezultāts no saņemÅ”anas tējas, ir atkarÄ«gs no individuālajām Ä«paŔībām cilvēka organismā. Jebkurā gadÄ«jumā, tas jāizmanto kopā ar vingrinājumiem un diētām, bet ne kā galveno un vienÄ«go instrumentu svara zudums. Ja novēro Å”o noteikumu, pozitÄ«vā ietekme nav ilgs laiks.

Å andors Lazovskis

Pārgājieni atkarÄ«gais, Shiba-inu cienÄ«tājs, audiofÄ«lu, Bauhaus ventilators un ekrāna printeris. IzgatavoÅ”anas pie sweet spot starp modernisma un programing atbildēt dizaina problēmas ar godÄ«giem risinājumiem. Es strādāju ar Fortune 500 uzņēmumiem un jaunizveidotiem

You may also like...