”

Atruna

Iekļauti šajā mājas lapā informācija ir paredzēta tikai skaidri izglītības mērķiem. Par ieteikumus, idejas un viedokļi izteikti tūres nevajadzētu kalpot par aizstājēju īstu padomu no medicīnas darbinieks.

Lai gan autori un izdevēji ir nodot savus labākos pūles pārliecinoties iekļauto šajā mājas lapā informācija ir precīza, kā arī zinātnes teorijas un bagātinātāju analīzes būtība nozīmē svārstības un izmaiņas. Tātad, mēs nevaram garantēt pilnīgu precizitāti faktu iekļauti šajā mājas lapā.

Tā rezultātā, ne autori, ne izdevēji šajā mājas lapā vajadzētu saukt pie atbildības par jebkuru izlaists, nepilnīga vai datēts materiāls.

Turklāt autori šajā mājas lapā nebūs atbildīgs par situācijām, kurās lasītājs iegūstamos atšķirīgus rezultātus no izmantojot ķīmiskās vielas, nekā tika attēlota ietvaros gidi. Jo ārpus mainīgie un individuālie faktori bieži var mainīt efektivitāti jebkurā bagātinātāju, rezultāti var atšķirties.

Atbildība atruna:

Lasot šo tīmekļa vietni, jūs uzņemties visus riskus, kas saistīti ar, izmantojot padomus, dati un ieteikumi dotos, ar pilnu izpratni, ka tu, tikai, ir atbildīgs par visu, kas var rasties, kā rezultātā liekot šo informāciju rīkoties jebkādā veidā, neatkarīgi no jūsu interpretāciju padomu.

Lapas: juridiskā atruna un atbildības pārskats

Lapas ir vieta, kas kalpo, lai nodrošinātu vispusīgu analīzi, ceļveži, un pārskatus par populārāko bagātinātāji tiek tirgots visā pasaulē. Sakarā ar palielinātu patēriņu, un risku, un patērē piedevas 2018. gadā, tas ir kļuvis pierādījies, ka mēs, kā organizācija, veikt skaidras mūsu juridiskos uzskatus, pienākumus un saistības.

No biznesa mēs atrodamies, raksturs, ka izglītot cilvēkus, prasa, lai mūsu lasītājiem saprast ne tikai to, ko mēs darām, bet arī to, ka pienākums iekļaujas plašākā jomu ASV un starptautisko tiesību kopumā. Tā, piemēram, šī rokasgrāmata ieskicēs juridiskās saistības, pārskatus un saistības vietnē.”