žinios

Agromax produktu pārskats
novērtējuma informācijas pārredzamības vērtība ir analīzes rādītājs tiek aprēķināts, pamatojoties uz publiski pieejamu informāciju par darbībām juridiskām personām. Pamatdarbība ir “mazumtirdzniecība Automobiļu rezerves daļu un piederumu”, ierakstīti 14 papildu darbības. Organizācija LIMITED LIABILITY COMPANY “CRUISE AUTO” piešķirts INN, OGRN, OKPO. Telefons, e-pasta adrese un cita kontaktinformācija “Povolzhskaia Oil Company”, kas Unified klāt, un var tikt pievienots organizācijas pārstāvi.


Šis ir viens simts procentiem rezultāts šajā mēslojumu. Iznākums izmet labu naudas summu, lai vējš, zavivshie dzinumus un daudz negatīvu emociju. vadītāji un speciālisti no uzņēmumu agrorūpnieciskā kompleksa valstī – lauku saimniecībām, zemnieku saimniecībām, pārstrādes rūpnīcām, graudu uzņēmumi un

citi. Veikals piedāvā draudzīgu pārdevēji un saprātīgām cenām.


kopīga saimniecība ārstēšanu par augu aizsardzību un lapotnes piemērošanu būtiski samazina izmaksas. Liquid koncentrēts mēslojums, kas satur boru 11% (150 g / l). Satur ēteriskās mikroelementus, kas izraisa enzīmu procesus embrija sēklu, veicina agrāk rašanos stādus un palielinātu sals. Daļa no skābes arhidonovaya kontroles augos sistēmisko izturība pret abiotiskiem un biotisku kaitīgo faktoru vai slimībām, ražojot phytoalexins.


“Agromax” – pirmais AGROCENTER kompleksus pakalpojumus un produktus, kas piedāvā lauksaimniekiem pilnu servisu pēc iespējas labākos apstākļos. Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums vairāk iespēju, izmantojot vietni. Turpinot pārlūkot šo vietni, vai slēgt šo ziņojumu, jūs piekrītat izmantošanas sīkfailu. Agromaks Kaliy450 – augsti koncentrēts mēslojums mēslošana, ļaujot pilnībā nodrošinātu augus ar kālija ar lapotnes pieteikumu. Ūdenī šķīstošs kālija forma un membrāna pronikatel atvieglotu pilnīgu absorbcijas elements, paaugstināt mobilitāti locekli robežās augu audiem.


komponenti ir ātri izšķīdina ar rūpīgu maisīšanu ar šķīdumu. Trešās ārstēšanas dienas pēc ziedēšanas, lai uzlabotu lapu un labāku dzinumu augšanu piegādi.


Galvenā aktivitāte ir “naftas ražošanai”, ziņo 6 papildu aktivitātes. Organizācija LIMITED LIABILITY COMPANY “Povolzhskaia OIL COMPANY” piešķirts INN, OGRN, OKPO.


Uzņēmuma karti varat apskatīt pilnu pārskatu par organizācijas. Sīkāka informācija ir pieejama no Vienotā valsts reģistra juridisko vienību formā elektroniska dokumenta formā. Lejupielādējiet vai līdz šim drukāt izrakstu no reģistra, brīdī pieprasījuma vai pēc dienas, kad jūsu uzturēšanās pagātnē. Kalendārs var ieteikt laiku, kad paziņojumu, kad dati ir mainīti.


Agromax

Pierakstīties

mājas

Tā satur boru, kā helātu un membrānu pronikatel sastāvs, tādējādi nodrošinot pilnīgu uzsūkšanos bora ar augu un palielina mobilitāti elementa ietvaros augu audiem. Bora nodrošina izturību pret augšanas punktu sliktos laika apstākļos, novēršot augšanas procesu pārkāpšanu un uzturot līdzsvaru augu fitohormoni.


  • Visi pircēji bija apmierināti ar to, kā rezultātā atlaide un iegādāto transportlÄ«dzekļu kvalitāte.
  • Tikai 2014. gadā, tā ir pārdevis 30 vienÄ«bas graudu un lopbarÄ«bas tehnika lauksaimniekiem, lielām saimniecÄ«bām, saimniecÄ«bām, no Belgorod reÄ£ionā.
  • Es noteikti ieteiktu izmantot mēslojumu, un jÅ«su kultÅ«ra bÅ«s labi aizsargāti no sala un kaitēkļiem.
  • Es izmantot aktivators vairāk nekā viena, un visu laiku man ir lielu atdevi un nē kukaiņu nav cietis.
  • Mans kaimiņš zāģis mani mēslojums kopt zemi un lÅ«dza Å¡Ä·irÅ¡anos vai nē, viss, kas ir rakstÄ«ts par viņu?

efektīvs

organiskais mēslojums visām kultūrām. Tā veicina aktīvas izaugsmes, atjauno un stiprina augu. Līdzekļi, kas ražoti ērtā iepakojumā – formā maisiņos, kura saturs ir paredzēta, lai atšķaidīšanas ar 10 litriem ūdens

.

Mūsu speciālisti sniegs profesionālu palīdzību izvēlei nepieciešamo atsevišķām iekārtām, kas piemērotas jūsu ražošanas tehnoloģiju. Veiksmīgi klāt tirgū iekārtu, kas vairāk nekā 10 gadus, tas ir oficiālais dīleris no vadošajiem pasaules ražotājiem. Jūs zināt, tālruni vai citu Sazinieties ar mums? Krimā, Krievijas auguši hibrīdu sēklas iegūst no cukurbietēm, kas aizstās sēklas ārvalstu ražotājiem. Kā tas atšķiras no Eiropas uzņēmumiem, teica direktors Enterprise “Agromaks” Andrejs Savchuk.


Popular

Saskaņā ar FSSP, atvērt izpildes procedūra pret uzņēmumu nav pieejami. Mūsu iekārtas ir aprīkotas ar modernām iekārtām, kas ļauj ražot augstas kvalitātes piena kompleksu un rezerves daļas piena caurulēm un slaucamo mašīnu. Visi produkti ir licencēti saskaņā ar normatīvajiem standartiem un valsts standartiem. GC “Agromaks” ir tieši ražotājam, tāpēc mūsu klienti nav pārmaksāt, iegūstot saimniecības aprīkojumu no mums. Galvenais uzņēmuma mērķis – izveidot augstas kvalitātes piena iekārtas agrorūpnieciskā kompleksa Krievijas

.

Galvenās produktu – augu aizsardzības līdzekļi un mēslošanas līdzekļi. Tas ir viegli sagremojama mēslojums lapotnes pieteikumu, ko izmanto augu audzēšanai jo īpaši nepieciešams liels daudzums bora pieejamā formā (ātrai likvidēšanai bora deficīta augiem). Bors Agromaks 11% – ļoti koncentrēts bora mēslojums top mērci, lai kompensētu trūkumu bora augiem visā augšanas sezonā ar lapotnes piemērošanu

.

Varat zvanīt uz tālruņa numuru vai pārbaudiet citām kontaktpersonām internetā bio-Agromax.ru. Lieliska atrašanās vieta, darba laiks no 8 līdz 20, laipnu apkalpošanu, mājīgs. FOLCROP B – tas ir šķidrums mēslojums ar augstu saturu bora. Līdzsvarota kombinācija un optimālā kompozīcija uzturvielu.

Lai izmantotu mūsu mājas lapa ir nepieciešams, ka jūs JavaScript savā pārlūkprogrammā. Jo VLSI ieviesta apkalpošanas Viss par uzņēmumu un īpašniekiem. Tas ļauj pāris sekundes, lai iegūtu pilnīgu informāciju par jebkuru uzņēmumu. Imprint Company Agromax, juridiskā adrese, oficiālajā mājas lapā un pārbaudīt USRLE pieejami SPARC sistēmā (demo ir pieejams par brīvu).

Šī metode no pieteikuma visvairāk ir nepieciešams, lai darbu uz zemas auglības augsnēs. Magnijs – piedalās hlorofila veidošanā, paātrina augšanu dārzkopība, dekoratīvo augu, uzlabo garšu augļiem. Šī metode pieteikuma visvairāk ir nepieciešams, lai darbu pie nizkoplodorodnyh augsnēs.You may also like...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *