žinios

Acai Berry – viedokļi, un cena, kur nopirkt

Grotto tomēr ņemiet vērā, ka ir kaut kas unikāls par acai. Tā ir viena no nedaudzajām augļiem, turklāt avokado, kas satur mononepiesātināto tauku (MUFAS)

Kaut MUFAS var strādāt, lai palīdzētu uzturēt jūs sajūta apmierināts, ja jūs iekļaut tos kaloriju diētu, tad summa acai ir tik mazs, ka jums būtu nepieciešams patērēt lielos daudzumos, lai iegūtu pietiekami daudz MUFAs, viņš saka. Un ne tikai tas, ka būs dārga, viņš saka, tas pievienot daudz papildu kalorijas. (MUFAS ir atrodamas arī olīvas, avokado, rieksti, sēklas, tumšās šokolādes, sojas, linu un olīvu un saulespuķu eļļu).

Uzmanieties “bezmaksas” Trials of Acai svara zudums produktiem

Ne tikai acai nav pierādīts, ka svara zudums pilnvaras pieprasītās dažas reklāmas, patērētāju grupas, brīdina, ka cilvēki, kuri pierakstīties uz “bezmaksas” izmēģinājuma acai diētas produktiem var saņemt nodedzinātas.

centrs Zinātnes sabiedrības interesēs, pārtikas un uztura sargsuņa grupas nesen izdeva brīdinājumu, ka daudzi uzņēmumi, kas piedāvā bezmaksas izmēģinājumu acai diētu produktiem faktiski galu galā maksas klientus. Klienti tiek aicināti sniegt kredītkartes informāciju, lai kuģniecības par “bezmaksas” parauga, un dažas no tām nekavējoties ir hit ar ikmēneša maksu par ….

Better Business Bureau of Northern Indiana piedāvāja līdzīgu brīdinājumu pret tiešsaistes reklāmām, acai svara zudums produktiem.

Kas ir Acai Berry?

Audzē Amazon upes baseinā Brazīlijā, acai ir dziļi purpura ogu, kas garšo kā kombinācija savvaļas ogu un šokolādes.

oga ir antociānu saturs piešķir tai tās bagāto purpursarkanā krāsā. Antocianīni ir spēcīgi antioksidanti, kas var aizsargāt organismu pret vēzi, iekaisumu, diabētu, novecošanas, neiroloģiskām slimībām, un bakteriālām infekcijām.

4-unce porcija tīra acai satur aptuveni 100 kalorijas, dzelzs, kalcijs, šķiedrvielu, vitamīnu A un 6 grami tauku – bet gan tāpēc, ka ogas nav transporta labi, lielākā daļa pārtikas produktu pārdod komerciāli izmantot tikai neliela summa no tīra acai. Acai ir pieejams kapsulās, pulverī, kā saldētas celulozes, un pudelēs kokteiļus un citus dzērienus.

Ja jūs apsver iegādāties acai produktus, lasīt etiķetes, jo dzērieni var saturēt daudz pievienotiem cukuriem un kaloriju. Un esiet gatavi uzlīmes šoks pie pārtikas preču veikalā, jo lielākā daļa acai produkti veikt dūšīgs cenu.

“Izstrādājumi, kas izgatavoti no acai ir dārgi, jo 95% no ogu ir sēklas, un tikai 5% ir āda izmanto, lai padarītu pārtiku un dzērienus,” saka Grotto.

Paturiet prātā, ka jūs varat iegūt līdzīgi antioksidantu bagāti veselus augļus un dārzeņus, lai daļu no izmaksām, acai, un to dabiskajā formā (bez papildu cukura vai kaloriju). Mellenes, kazenes un avenes ir vairāk ekonomiski izvēli, kas sniedz līdzīgas priekšrocības veselības, saka Grotto.

Šandors Lazovskis

Pārgājieni atkarīgais, Shiba-inu cienītājs, audiofīlu, Bauhaus ventilators un ekrāna printeris. Izgatavošanas pie sweet spot starp modernisma un programing atbildēt dizaina problēmas ar godīgiem risinājumiem. Es strādāju ar Fortune 500 uzņēmumiem un jaunizveidotiem

You may also like...